Mamy już pierwszy gameplay wprost z testów pre-alpha, więc dość wczesnej fazy gry Empyrean Rule, która daje nam wielkie nadzieje, głównie tym którzy ukochali sobie gry strategiczne. Niestety nie będzie można w nią zagrać poprzez przeglądarkę i najpierw musimy pobierać dość sporą instalkę, aby cieszyć się tym co w tej grze najlepsze. A co jest w niej najlepsze? Oczywiście walki, o czym świadczy poniższy materiał wideo:

[youtube id=”CsdjCAASzrc” width=”673″ height=”356″]


Empyrean Rule: Rise of the Ancients, bo tak brzmi jej pełny tytuł, będzie grą MMORTS z otwartym światem, w którym zetrą się najtęższe strategiczne umysły z całego świata. Wcielimy się tutaj w dowódcę własnej armii, która w świecie fantasy musi zawalczyć o dominację. Oczywiście same potyczki prezentowane są w 3D, zresztą jak obejrzeliście powyższy materiał to doskonale o tym wiecie.

Empyrean Rule: Rise of the Ancients widok na armie przed bitwą

Do wyboru mamy archetypowe rasy, znane z klimatów fantasy, czyli Orki, Gobliny, Nieumarli, Krasnoludy czy Ludzie. Nie zabrakło również bohaterów, którzy wprawieni w walce wręcz albo w rzucaniu zaklęć poprowadzą za sobą różnorakie jednostki od zwykłej piechoty po ciężką kawalerię.Gry podobne