Prawie wszystkie gry na portalu Facebook to produkcje społeczne lub gry typu “zbuduj własną wioskę” , jak do tej pory musieliśmy trenować siłę fizyczną, umiejętności walki czy też przebiegłość.

Teraz twórcy zanurzyli się głębiej i gotowi są popracować nad naszym życiem duchowym, próbując przekształcić nasz w pobożnego obywatela. Vatican Wars to jedna z niewielu gier przeglądarkowych, która próbuje zagłębić się w nasze umysły. Jeśli chcesz być uczniem Boga, a następnie otworzyć się na świat jako kapłan i w praktyce czynić to co głosi twoja wiara to musisz zagrać to MMO. W przypadku, gdy jesteś ateistą lub innego wyznania, to spędzisz trochę czasu w kościele, możesz uzyskać wgląd w to, co doktryny wiary mówią, a uczynią z twego mózgu papkę i na pewno zmienisz wiarę na chrześcijańską.


Vatican Wars jest jednym z najbardziej innowacyjnych produktów, który próbuje wprowadzić świeżą krew do społecznej rodziny MMO. Będziemy wykonywać setki zadań, spowiadać, wygłaszać kazania, nawracać niewiernych i wiele wiele innych. Zanurz się w biblijnej literaturze, a może zostaniesz najkrwawszym z nawracających.


Gry podobne