UpjersQuiz jest najnowszą grą na przeglądarkę od znanego studia Upjers (My Free Zoo), w której w końcu dowiemy się jak czują się uczestnicy każdemu znanego teleturnieju Familiada. Czemu wspominam właśnie o tym programie? A dlatego, że szukam punktu zaczepienia, aby porównać UpjersQuiz do czegoś co dobrze znacie. Podczas rozgrywki do pojedynku staje dwóch graczy, nie będą oni używać broni palnej, ani przekonywać nas do swoich teorii jak to bywa w kampaniach wyborczych. Każdy z tych dwóch uczestników walczy w turnieju, gdzie padają raz za razem kolejne pytania, ale tutaj nie będzie zagadek w stylu „Ile nóg ma krowa?”, będzie nieco trudniej, bo musimy wykazać się nie tyle wiedzą co znajomością socjologii i psychologii ludzkiej. Po co nam to wszystko? Bo odpowiedzi na zadanie pytania nie są takie oczywiste i tak jak we wspomnianej Familiadzie musimy zgadnąć jak odpowiadała publiczność i tylko według ankiet będą oceniane udzielone odpowiedzi.

upjersquiz 1


Skąd się w UpjersQuiz biorą odpowiedzi, a stąd, że my sami możemy regularnie odpowiadać na stawiane nam pytania, można robić to regularnie, dzięki czemu i my przyczyniamy się do ciągłego rozwoju gry.

Na czas pisania recenzji gra UpjersQuiz jest dostępna w języku niemieckim, co utrudnia mi poniekąd jej testowanie, gdyż nie znam tej paplaniny.

upjersquiz 2Gry podobne