Ostatnio programy muzyczne jak i te o samym tańcu podbijają nie tylko polskie telewizje. Dla jednych jest to irytujący już temat i chyba należę do tej gry społeczeństwa, która już ma tego dość, ale jak ostatnio zauważyłem świat tańca, mody i muzyki opanowuje także internet, a co za tym idzie świat gier przeglądarkowych. Do czego zmierzam? Chciałbym Wam drodzy czytelnicy przedstawić kolejny produkt na facebooku, który jasno mówi o stylach tanecznych jak i po części o modzie.

Jeśli chcemy opanować tzw. “dance floor” ( z angielskiego po prostu parkiet) musimy znać wiele stylów, ale tutaj zaczynamy małymi kroczkami, możemy z początku wybierać czym chcemy się zajmować, a mamy do wyboru:


  • taniec klasyczny
  • popularny
  • retro
  • tańce ludowe i narodowe
  • hip-hop

Na początku jak zwykle musimy się jakoś określić, ale tu chodzi bardziej o płeć i nasz wygląd, więc zabieramy się do personalizacji naszej postaci. Wybieramy takie elementy jak fryzura, ubranie czy też kolor skóry, a jak pewnie dla większości Pań ważnym elementem też będzie obuwie.

Jednak wybierajmy nasz strój rozważnie, gdyż podczas konkursów również nasz wygląd ma duże znaczenie i wpływa na ocenę jury. Można powiedzieć, że gra ma elementy RPG gdyż nasz awatar jest opisany różnymi cechami jak:wytrzymałość, energia, ogólna forma oraz statystyki nabytych umiejętności. Musimy także dużo trenować, ale pamiętać należy też o tym, iż każdy taki trening kosztuje, jednak szybko nam się zwróci to wszystko jak już wygramy konkurs. W pojedynkach na parkiecie nie sterujemy naszą postacią, a o wszystkim decydują nasze staty.

Oprócz licznych konkursów i treningów możemy wczuć się także w rolę członka jury, który wybiera najładniejszą tancerkę, albo po prostu oddać głos na samego siebie.Gry podobne