Tajemniczy Sennenryu (co oznacza dosłownie „Tysiącletni Smok”) wraca do swojego gniazda raz na 1000 lat, aby dać życie nowemu pokoleniu, albo zejść z tego świata. Ale najważniejsze jest to, że wiele legned głosi, iż kości tego smoka, wrzucone do eliksiru – dają nam wieczną młodość. Sennenryu w końcu przybył również do gry MMO Pockie Pirates i wydał na świat potomka, ale młody smok desperacko potrzebuje energii i pamięci zanim będzie mógł ponownie wzbić się w przestworza.

Dzięki wprowadzeniu do gry Rozdziału 9, gracze w Pockie Pirates, który przekroczyli już poziom 50 mogą wzywać do pomocy, wspomnianego smoka dziesięć razy dziennie. Należy jednak karmić je energią, aby ulepszyć pamięć i zbierać przy okazji profity z codziennych bonusów.


pockie pirates tysiącletni smok

 

W grze znajdziecie dwa typu Sennenryu, zarówno pomarańczowego jak i czerwonego. Gdy tylko jednego z nich wezwiemy to musimy je karmić złotem, które zwiększy energię i polepszy pamięć smoka. Ale w zamian dostajemy takie rzeczy jak srebro, prestiż czy kryształy duszy. Jednak czasem karmienie ich złotem po prostu nie zadziała, wtedy nasze „żółte” szczęście przepada. Gry podobne