Wydawca Ubisoft ujawnił właśnie czwartą postać jaka pojawi się w nadchodzącej grze The Mighty Quest for Epic Loot i co najważniejsze będzie to postać żeńska – Runaway, która dołączy do już i tak silnej ekipy złożonej z Sir Painhammer, Blackeye Bowgart i Earl of Evilosity. Czemu kobiet? Może panowie z Ubisoft uznali, że za dużo już tego testosteronu w grze? Szczerze mówiąc nie wiem i jakoś mnie to nie obchodzi. Wiem jedno, to że jest to kobieta nic nie zmienia, a ten topór w dłoni mówi sam za siebie.Owa pani specjalizuje się w walce w bezpośrednim starciu i potnie każdego kto zbliży się do niej na odpowiednią odległość.

Runaway


Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że deweloper zamierza w niedługim czasie dodać do rozgrywki czat co ułatwi nam komunikację ze znajomymi. Wprowadzone zostaną rozwiązania mające na celu eliminację cheaterów, rozbudowany zostanie system dostosowywania postaci i zamków, aby zapewnić fanom możliwość zmieniania wszystkiego według własnej woli.

 

Ubisoft obiecuje także, że The Mighty Quest for Epic Loot wystartuje z open betą już niedługo i nie wykluczone, że ruszy ona jeszcze w tym roku. Gry podobne