Dziś macie okazję przyjrzeć się jak wygląda tworzenie postaci Asura i Sylvari w popularnej grze MMORPG Guild Wars 2. Mam tym razem dla Was, aż cztery materiały wideo, po dwa na każdą z postaci, a dlatego, że mamy zarówno męski jak i żeński odpowiednik. Na pierwszy strzał idzie postać Sylvari, którą niedawno starałem się opisać we wcześniejszym newsie. Patrząc na wideo poniżej postać owa przypomina mi nieco połączenie Hulka i Fiony (tej po przemianie). Jak widzicie mamy pełną dowolność w kreowaniu naszej postaci, od wyboru sylwetki i jej odcieniu jeśli chodzi o skórę po dostosowanie rodzaju twarzy, oczu, uszu itp. Praktycznie możecie zrobić wszystko tak, aby postać jak najbardziej wyróżniała się spośród innych, co jest niebywałym plusem.

Kobieta – Sylvari Elementalist – Tworzenie postaci


 

Na drugim wideo macie jak na dłoni postać Złodzieja/Łotra (Thief), również z rasy Sylvari, ale tym razem jest to mężczyzna. Tutaj widać wyraźnie jak mroczną postać można stworzyć za pomocą kreatora jaki zaimplementowano w grze MMORPG Guild Wars 2. W dalszej części przypomina nieco ninje, ale to tylko moja interpretacja.

 


Mężczyzna – Sylvari Thief – Tworzenie postaci

 

Ostatnie dwa materiały przedstawiają kreację bohaterów Asura Ranger (kobieta) i Asura (Engineer). Postacie bardziej mi przypominają kota w połączeniu z pokemonem, ale skoro była taka inwencja twórcza to nie będę komentował. 


Kobieta – Asura Ranger – tworzenie postaci 

 

 

Mężczyzna – Asura Engineer – Tworzenie postaci


Gry podobne