Twelve Sky 2 to darmowa gra MMORPG 3D oparta o starożytne mity jakie rodziły się w całej historii chińskiego narodu. Gra oferuje nam intensywne i wciągające wojny frakcji przez co cała rozgrywka jest dosłownie naszpikowana walkami i wartką akcją. 

Gracze tutaj mogą wybierać spośród trzech bazowych klas postaci w każdej z dwóch frakcji, aby następnie rozwijać umiejętności swojego herosa, tworzyć dla niego broń czy wykuwać mocne jak stal zbroje. Wszystko po to, aby jak najlepiej wyszkolić go i przygotować do krwawych wojen frakcyjnych. Jednak niecała rozgrywka w Twelve Sky oparta jest jedynie o walki PvP.


Na obszernych mapach znajdziemy mnóstwo miejsc, które stały się kryjówkami potworów i samotnie, albo razem z odpowiednim teamem możemy ruszyć do walki przeciwko nim. Dodatkowo gracze mają tutaj do wykonania szereg niekiedy skomplikowanych zadań, można wybierać się na polowania na wielkie i przeraźliwe bossy i zdobyć dzięki temu wielkie bogactwa jak i sławę.

Twelve Sky 2 005

Twelve Sky 2 to remake do popularnej jedynki, w którym również znajdziemy trzy podstawowe frakcje, ale również dodano tutaj czwartą o nazwie Nangin. Jednakże nie możemy w niej tworzyć nowych postaci i najpierw należy uzyskać odpowiednio wysoki poziom, aby móc do niej dołączyć, zostawiając za sobą poprzednich kamratów i przyjaciół.


Wymagania systemowe Twelve Sky 2:

  • OS: Windows 98 / 2000 /Vista / XP
  • RAM: 512 MB
  • HDD: 6.0 GB
  • CPU: Pentium III 800 MHz
  • Graphics Card: GeForce FX 5200 or Radeon 7600 64 MB

Gry podobne