Tunnelers jest darmową grą online MMO o charakterze typowej sieciowej strzelanki, w której znajdziemy szybką i dynamiczną akcję, gdzie gracze będą walczyć w podziemnych tunelach w pojedynkę lub we współpracy z założonym przez siebie zespołem kilkuosobowym.

Oczywiście trybów rozrywki znajdziemy kilka, więc będzie na pewno w czym wybierać. Gracz wchodząc do gry będzie miał możliwość wolnego wyboru jednej z trzech walczących ze sobą stron konfliktu, z której każda charakteryzuje się unikalnymi cechami, technologią i stosowaniem innego rodzaju tuneli, a także wiele innych przydatnych cech, które odkryjecie w raz z rozwojem w tym wspaniałym shooterze.


To co zachwyca w tym produkcie to wspaniałe wsparcie kilku tysięcy graczy jednocześnie na danym serwerze, którzy będą mogli wybrać jeden z czterech trybów walki wieloosobowej. Znajdziemy tutaj także 9 różnych rodzajów pojazdów i tuneli. Dodatkowo motywować nas będzie system nagród i wyróżnień w grze, gdzie będziemy mogli zdobyć ponad 50 różnych odznaczeń.

Do walki poprowadzi nas przesympatyczny i dobrze dopasowany soundtrack, a swoje osiągnięcie i poczynania obejrzymy na szczegółowych statystykach na tablicy gracza.


Gry podobne