TShirt Stand to gra przeglądarkowa, która ma za zadanie symulować wszelkiego rodzaju czynności jakie trzeba wykonywać gdy prowadzić się własny sklep z odzieżą. Tutaj jednak nie chodzi o cały asortyment związany z modą, a tylko o same koszulki potocznie zwane t-shirt. Na samym starcie musimy wybrać nazwę, płeć i tematykę swoich koszulek. Różnorodność jest wielka, więc jest w czym wybierać. Później wystarczy tylko nazwać nasz sklep i zaczynamy zabawę. Jak każdy manager musimy planować każdy dzień naszej pracy. Musimy także zadbać o asortyment.  Trzeba wszystko dobrze przemyśleć gdyż ceny są ważne o tyle, że jak zrobimy zły zakup to nie zarobimy zbyt wiele, a nawet możemy stracić.

TShirt Stand 004


Jeśli już coś zarobimy to można postarać się o rozbudowanie naszego sklepu, inwestycja może się zwrócić z zawiązką.

Sprzedawaj koszulki online

Po wszystkich tych czynnościach możemy rozpocząć sprzedaż. W naszym sklepie widzimy przybywających klientów, a także możemy sprawdzić jaki towar jest najbardziej chodliwy i skupić się głównie na jego sprzedaży. Po przełączeniu na następny dzień pokaże nam się raport na temat zysków czy też strat z danego dnia. W sumie jak już mówiłem cała filozofia gry tkwi w kupieniu taniej, a sprzedaniu drożej.

Gra TShirt Stand dostępna jest za darmo na portalu Facebook. Gra już tam nie istnieje, ale znajdziecie ją tutaj.Gry podobne