Trial Madness 2 jest grą przeglądarkową opublikowaną przez portal społecznościowy facebook, gdzie bierzemy udział w różnych dyscyplinach dotyczących sportu motocyklowego. Naszym zadaniem będzie pokonywanie torów, bardzo trudnych i skomplikowanych na naszym motocyklu. Naszą zabawę zaczynamy już od klasy A dyscypliny, inne klasy są na początku zablokowane, a w każdej z nich mamy sporą ilość poziomów do przejścia. Każdy tor ma inne wymagania, ale głównie liczy się tutaj czas przejazdu. Będziemy konkurować z innymi graczami. Pamiętaj też aby nie przesadzać z akrobacjami bo jeśli to zrobisz to będzie trzeba zacząć wszystko od niwa. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, możemy zmniejszać/zwiększać prędkość czy też balansować naszą maszyną.

Trial Madness 2 005


System balansowania podczas jazdy na motorze w Trial Madness 2 nie jest zaawansowany, ale dodaje pewnej dozy trudności całej rozgrywce. Sam sposób zabawy jest prosty i nie wymaga od użytkownika zbyt wiele czasu jaki trzeba poświęcić na naukę. Niekiedy będziemy przemierzać dość dziwne, nawet nierealistyczne tereny, ale przecież o to właśnie w tej grze chodzi, aby się bawić, a nie zastanawiać nad tym czy kamień może unosić się w powietrzu na wyznaczonej trasie.

Ale bądźmy szczerzy, rozbijecie się często, nawet zbyt często. I zobaczycie po pewnym czasie jak bardzo irytujące jest wciskanie po raz kolejny guzika Retry. Będziecie powtarzać grę do momentu, aż pobijecie własny rekord, a później znowu będziecie chcieli pobić kolejny i kolejny. Mi do tej pory pozostało przyzwyczajenie używania strzałek w lewo i prawo, więc nawet podczas pisania próbuje balansować tekstem.


Gry podobne