Któż z Nas w dzieciństwie nie oglądał popularnej serii animowanej o transformersach? No kto? Chociaż pewne nowe pokolenie nie wie o czym kompletnie mówię, ale wychodzę z nadzieją, że chociaż każdy oglądał, widział, słyszał o chociażby ostatnio promowanych w kinach filmach z serii Transformers. Może mielibyście ochotę wcielić się w jednego z nich? Opowiedzieć się po stronie Autobotów, albo Decepikonów? Jeśli tak to macie właśnie taką możliwość dzięki przeglądarkowej produkcji od studia Jagex (RuneScape, War of Legends) Transformers Universe.


Na samym początku czeka nas trudna decyzja, ale musimy się z nią zmierzyć i właśnie chodzi o wspomniany wyżej wybór, czy opowiedzieć się chcemy po stronie dobra (Autoboty) czy zła (Deceptikony). Ten wybór przeświadczy o naszych dalszych losach w przeglądarkowej grze Transformers Universe. Tutaj wszystko toczy się i stawkę przewyższającą nasze pojmowanie rzeczywistości, wszystko albo nic, i to co pozostanie po wszechświecie zależy tylko i wyłącznie od decyzji podjętych przez nas w trakcie zabawy.

To jest dopiero zapowiedź gry, dlatego też nie spodziewajcie się jakiś detali na jej temat, ale wiemy jedno, czekają na nas epickie walki, wiele zużytych czy też zniszczonych części, a także w naszej dłoni spoczną losy wszystkiego co dobrze znamy i kochamy, wszystkiego co nas otacza. Pamiętaj, właśnie teraz wojna wchodzi w decydującą fazę, opowiedz się po jednej ze stron i stań do walki w boku Autobotów, albo Deceptikonów.


Tego co jestem pewien pisząc tą recenzję to, że naszego transformersa będzie można dostosowywać do naszych wymagań pod każdym względem, po czym wyślemy go na bezlitosne początki w obronie ziemi, albo wprost przeciwnie, aby zniszczyć ją. Wiele znanych nam z filmów postaci pojawi się również w grze, niektóre z nich poprowadzą nas do zwycięstwa, a inne będą nam utrudniały dalszą zabawę.

Oczywiście w grze MMO Transformers Universe znajdziemy tuta różnego rodzaju tryby rozgrywki, będą walki gracz vs gracz jak i gracz kontra otaczające go środowisko, jak i znajdziecie tutaj mnóstwo wspaniałych zadań w prostej linii fabularnej. To co jednak powinno Was najbardziej interesować to możliwość przemiany naszego robota w różne inne maszyny, jak auta, samoloty, czołgi itp.


Zostań z Nami – niedługo tutaj pojawi się więcej informacji o grze.


Gry podobne