Toys 'R'Us Towers to gra przeglądarkowa na Facebooku od studia Ubisoft (Anno Online), w której naszym głównym zadaniem będzie zarządzanie własną siecią sklepów w pięknym mieście Toy Town. Oprócz otwierania nowych sklepów zajmiemy się ich dekoracją u budowaniem tzw. aury przyjaźni. Codzienne zadania i cele nagrodzą nas wspaniałymi nagrodami. Na początku zabawy pomoże nam Susan, która jest swoistą formą poradnika dla początkujących. Właśnie ona pokaże nam jak działają podstawowe funkcje w grze.

Dzień i noc, ciągle praca

W grze Toys 'R'Us Towers występuje podział na okres dzienny i nocny. Kiedy księżyc wschodzi na horyzoncie nasi klienci idą do domu, więc to dobra okazja na pracę w naszych sklepach bez ciągle tykającego zegara nad naszymi głowami. W ciągu dnia ciągle jesteśmy zabiegani i musimy liczyć się za każdym razem z upływającym czasem.


Wyznaczane nam różne cele nie są głównym naszym zajęciem w grze. Będziemy również systematycznie zarzucani różnymi zadaniami od postaci występujących w Toy Town. Musicie mieć ciągle na oku zmieniające się menu zadaniowe położone po lewej stronie ekranu. Wystarczy kliknąć na wybraną tam ikonę i zobaczymy co będzie naszym kolejnym zadaniem.

 


Jak zarobić i się nie narobić?

Postawienie samych oddziałów różnego rodzaju sklepów w grze Toys 'R'Us Towers nie wystarczy, aby zarabiać monety musimy systematycznie dostarczać potrzebny towar, dlatego ciągle musicie mieć na uwadze to, że w danej placówce jakieś rzeczy się kończą. Lepiej uzupełnić je przed całkowitą wyprzedażą bo możemy na swoje życzenie stracić cennych klientów. Ikona dostawy pojawia się każdego poranka w specjalnej dostawie, aby rozpakować towar wystarczy kliknąć na dane paczki.

Za każdym razem jak otwieramy nowy sklep w Toys 'R'Us Towers to musimy zadbać o jakąś przyjacielską twarz, która przyciągnie klientów, a także będzie miała żyłkę handlową. Wybierać nowego pracownika, o którym mowa możemy w dolnym menu, gdzie znajdziemy dostępnych kandydatów. Każdy z nich ma swoje unikalne statystyki i może być doszkalany, aby zbierać coraz więcej doświadczenia. Ale pamiętajcie, że jak każdy z nas i oni mają swoją wymarzoną pracę i najlepiej wybrać tych co pasują na dane stanowisko, co chcą się tym zajmować, w przeciwnym razie nie będą tak efektywni jak normalnie.


Codzienne zadania dają nam jakiś cel

Wykonując codzienne cele, zadania i inne akcji każdego dnia nasz sklep otrzymuje doświadczenie, a my zyskujemy dzięki temu nowy poziom w Toys 'R'Us Towers. Im wyższy poziom tym dostajemy dostęp do nowych funkcji jak stock truck i ciekawe boosty. Nie mylcie tego z rankingowaniem, które wykonujemy poprzez budowanie Hype. Pewnie teraz zastanawiacie się jak Wam idzie? Kliknijcie na serduszko Hype w dolnym prawym rogu, aby zobaczyć statystyki.

Listy rankingowe

Na liście rankingowej Toys 'R'Us Towers możemy porównać się z innymi znajomymi na Facebooku. Możemy kliknąć na imię dowolnego znajomego i w ten sposób odwiedzić ich sklepu, gdzie sprawdzimy wszelkie informacji o nich, a także będziemy mogli pomóc naszym kolegom zbierając przy tym Punkty Partnerskie. Możemy zarówno wypełnić ich magazyny, zatrudnić się na chwilę, albo zostawić paczkę. Zbierając owe punkty możemy ulepszać nasze placówki i stanowiska do obsadzenia. Ale to nie wszystkie funkcje społecznościowe, możemy również obdarowywać znajomych prezentami, a możliwe że oni się nam później odwdzięczą. Na pewno ucieszą się z paczki wypełnionymi energią.


Gry podobne