W grze Total Domination wyróżniamy trzy rodzaje surowców – Kredyty (Credits), Uran (Uranium) i Tytan (Titanium). Potrzebujemy ich do budowy nowych budynków, badania technologii i do tworzenie jednostek do naszej armii. Możemy zbudować jedynie pięć kopalni Uranu czy Tytanu.

Aby zacząć pozyskiwać surowce musimy zbudować Kopalnie Uranu jak i Kopalnie Tytanu, plus do tego potrzebujemy specjalnych budynków powiązanych z tymi surowcami jak Breeder Reactor czy Ore Refinery. Ilość Uranu czy Tytanu, którą mozemy przechowywać w bazie zależy od pojemności Magazynu. Ulepszaj swoje Magazyny, aby móc w nich trzymać większe ilości surowców.


Główne surowce w grze

Pozyskiwanie kredytów w grze

Kredyty są naliczane na podstawie liczby mieszkańców zamieszkujących nasz sektor. Budując i ulepszając budynki o nazwie Vaults jak i Finansową Korporację zwiększamy ilość zdobywanych kredytów. Maksymalna ilość Kredytów jaką możemy trzymać w sektorze ograniczona jest przez pojemność Banku. Bank można ulepszać zwiększając miejsce na kredyty.

Kredytów potrzebujemy głównie na utrzymanie armii. Każda jednostka konsumuje różną ich ilość, wraz z ulepszaniem wojaków zapotrzebowanie na kredyty wzrasta. W Trade Gateway możemy wymieniać surowce i kredyty na to co aktualnie potrzebujemy. Nasi znajomi jak i sojusznicy mogą nam także podarować każdy z tych surowców, a także możemy je skraść innym graczom z sąsiednich sektorów podczas walk.


Jak zdobyć darmowe kryształy?

Kryształy to waluta premium, pozwala nam zwiększać produkcję Uranu, Tytanu czy Kredytów o 25%. Dzięki nim przyśpieszymy budowę/rozbudowę struktur w bazie, zbadamy szybciej nowe technologie czy przyśpieszymy trening jednostek. Pozwalają nam także produkować elitarne jednostki, poszerzać granice sektora, ożywić jednostki utracone w walce, kupić teleportery itp. Jeśli brakuje nam kryształów to można je zdobyć w Banku, za realne pieniądze oczywiście.

Kryształy w Total Domination

Jednak gra pozwala nam zdobywać kryształy także za darmo, między innymi za:


  • ukończenie zadań
  • zdobycie nowego poziomu
  • logowanie do gry 5 dni z rzędu
  • zajęcie wysokiej pozycji w rankingu
  • za zdobywanie osiągnięć
  • za podbicie depozytów kryształów

Teraz już wiesz jak zdobywać za darmo kryształy w Total Domination. Jak i również jak produkować Tytan, Kredyty czy Uran w swoich bazach. Wiedza o surowcach w grach strategicznych jest najważniejsza, niekiedy odgrywa ona większą rolę niż same taktyki walki, ale o nich przeczytacie w kolejnych poradnikach.


Gry podobne