Dziś przedstawiam poradnik dotyczący zarabiania w tokenów (żetonów) i pieniędzy w Top Eleven na Facebooku, który pozwoli wam zdobyć przewagę nad innymi. Niektóre porady są trikami, które mogą działać jedynie tymczasowo i po ich użyciu, gdy odświeżymy grę może się wydarzyć, że nasza kasa będzie miała saldo ujemne, ale bez ryzyka nie ma zabawy co nie? 

 


Top Eleven sposób na żetony

Nie jest tak łatwo w grze jest zdobyć, ale za to szybko można się ich pozbyć, więc trzeba być ostrożnym jeśli chodzi o zarządzanie nimi. Jeśli chcecie kupić koszulki, albo nadruki to nie róbcie tego ze swojego głównego konta, można przecież założyć ich o wiele więcej – sam mam ich koło 20. W ten sposób za darmo na główne konto w Top Eleven przesyłam sobie koszulki na nadruki. Nie jest to zabronione regulaminem gry, choć może nie jest to zagrywka fair play, ale kto nam zabroni?

Tokeny zdobędziemy dzięki prawom sprzedawanym do relacji meczów dla TV. Na początku gry musicie podpisać kontrakty i to od nich zależy jak wiele tokenów zarobicie. W grze mamy cztery typy kontraktów – NORDEUS, SPEED, TOPKERS (aka Snickers) albo TOPOFONE (aka Vodafone). Tylko dwa pierwsze zasługują na waszą uwagę. Nordeus jest dobrym rozwiązaniem jeśli nie gramy zbyt często, trwa on 10 dni i dostaniemy 28 tokenów za sezon. Speed jest najlepszy jeśli logujecie się codziennie i również ten kontrakt trwa 10 dni, ale zdobędziecie za niego 35 tokenów.

top-eleven-01-671x535


Tokeny w Top Eleven możemy również wygrywać poprzez wypełnianie dostępnych ofert, oglądanie filmików, pobieranie gier i programów itp. Kliknijcie na Kup Żetony i wybierzcie „more offers”.

Tokeny zdobywamy również za polecenia, jeśli zaprosimy znajomego i zacznie grę to dostaniemy w zamian kilka sztuk. Ale przecież sami możemy zapraszać swoje konta to gry – nikt nie sprawdza adresów IP.

Najszybciej zdobędziemy tokeny przez ich zakup za prawdziwą kasę.


 

Pieniądze (Money)

Pieniądze są tak samo ważne jak tokeny, może na starcie nie potrzebujemy ich zbyt wiele bo za pierwszy mecz dostaniemy ponad 20 miliony. Jednak w trakcie dalszej gry przekonacie się jaka to tak naprawdę jest niewielka kwota.

 

Jak zarabiać w Top Eleven pieniądze?

Sprzedaż biletów: Bilety możemy sprzedawać na trzy rożne typy meczów i to właśnie od rodzaju meczu zależy wysokość ceny za pojedynczy bilet. Przed meczami towarzyskimi nie warto ustawiać wysokiej ceny, gdyż mało kto na takie mecze chodzi. W meczach ligowych już można podnosić cenę biletu, a w mistrzostwach hulaj dusza i tak będziemy mieli widownie.

Sprzedawanie piłkarzy/graczy: Najwięcej kasy zarobimy sprzedając swoich piłkarzy. Najlepszym momentem na sprzedaż jest 6 lub 7 popołudniu jak i na koniec trwającego sezonu. Nie czekajcie na zakończenie sezonu ze sprzedażą, a także nie róbcie tego na jego otwarciu.

Darmowe kontrakty graczy: Na rynku transferów możemy szukać piłkarzy, którzy w miejscu ceny mają literkę F, wtedy nie płacimy nic za niego, tylko opłacamy jego kontrakt – ale uważajcie, trzeba tutaj wydać tokeny i bądźcie ostrożni i nie płaćcie więcej niż 1-go tokena.

Kupowanie pieniędzy: Jeśli macie wiele tokenów i nie wiecie co z nimi zrobić to możecie wydać je na pieniądze, ale to nie jest najlepszy pomysł. Przykładowo gdy miałem 8 poziom tp za 45 tokenów kupiłem 40 milionów kasy, ale za 45 tokenów mogę mieć około 30 graczy. Każdego później łatwo sprzedać za 4,5 miliona co daje więcej niż 120 milionów za wszystkich. Więc dochód jest trzykrotnie większy.


Gry podobne