Z dzisiejszego poradnika dowiecie się jak zdobyć życia do gry Toon Blast. Wbrew pozorom sprawa nie jest prosta, a startowa ilość żyć nie wystarcza na długo zwłaszcza na bardziej zaawansowanych poziomach.

Gdy rozpoczynamy grę w Toon Blast to na start dostajemy 5 żyć (ukazywanych w grze w formie serduszek). Tak długo jak przechodzimy poziom po poziomie bez żadnych problemów i wypełniając zadania, tak długo cieszymy się kompletem żyć. Można by było kombinować z przestawianiem zegara na telefonie i tablecie dzięki czemu życia odnawiałyby się natychmiast, ale po co się trudzić skoro jest wiele innych, legalnych sposobów na zdobycie dodatkowych żyć.


Dołącz do drużyny

Drużyny w Toon Blast to najszybszy sposób na zdobywanie żyć. Odblokowują się jak tylko osiągniemy poziom 20. Gdy już mamy 20-ty poziom musimy tapnąć na ikonę drużyny (team) i dołączyć do jednej z dostępnych. Najlepiej do takiej, gdzie już jest 15-stu lub więcej graczy. Gdy dołączycie do drużyny możecie wysyłać prośbę o życia poprzez przycisk „Ask Lives”. Pozwala to członkom Twojej drużyny przekazywać do 5 żyć co cztery godziny. Przy aktywnej drużynie życia lecą jak krople deszczu, gdyż opłaca się je przekazywać bo w zamian osoba, która wysyła nam życie otrzymuje monety. Pamiętaj, abyś i Ty pomagał swoim członkom drużyny.

Użyj monet aby odnowić życia

W Toon Blast za każde 100 sztuk monet możemy całkowicie odnowić ilość żyć w grze. Monety można kupić, ale z łatwością zdobędziecie je także w grze. Zdobędziemy je wysyłając życia członkom drużyny.


Otwieraj skrzynie

Skrzynię Star Chest otrzymasz za każdym razem jak uzbierasz 20 gwiazdek za rozegrane poziomy. Otwierając ją odnowią się całkowicie życia jak i dostaniesz wiele innych, cennych nagród. Na każdym poziomie możesz otrzymać od 1 do 3 gwiazd, wszystko zależy jak dobrze Ci pójdzie.

Jest też skrzynia Toon Chest, którą otrzymujemy co 10 przebytych poziomów w Toon Blast.


Poczekaj chwilę, zagraj w coś innego

A czas jaki upłynie pozwoli życiom w Toon Blast automatycznie się zregenerować. Jedno życie otrzymujemy co 30 min, aż uzbiera się ich maksymalna liczba.


Gry podobne