Nie wiem czy słyszeliście już o tym shooterze, ale Titanfall to nowa gra z tego gatunku stworzona przez Respawn Entertainment, studia uformowanego przez tych samych ludzi, którzy odpowiadają za stworzenie Call of Duty. Startu gry nie ma co się spodziewać przed 2014 rokiem, zapewne wtedy na wiosnę postrzelamy sobie na nowych serwerach, a na razie pozostaje nam się cieszyć kilkoma informacjami jakie jak dotąd zostały ujawnione na temat gry. Gra Titanfall będzie dostępna na różnych platformach, zarówno na Xbox 360, jak i na Xbox One i na pecety.


Teraz przejdę do najlepszego – gracze tutaj będą Pilotami, czyli posterujemy sobie na nowo wielkimi mechami, które zwane tutaj są Tytanami. Oczywiście całość gry będzie opierać się o rozgrywkę multiplayer, ale także będzie coś dla tych co wolą pograć chwilę sami (singleplayer). Ale co najciekawsze nie będziemy musieli zawsze siedzieć w tych wielkich, blaszanych puszkach, więc czasami zobaczymy więcej porozrzucanego, ludzkiego mięsa niż metalu.

Sama grafika prezentuje się dość ciekawie, ale na więcej informacji zapewne będziemy zmuszeni poczekać jeszcze jakiś czas…


Titanfall-screenshot-1


Gry podobne