Wraz z nadejściem roku 2015 dostaniemy kolejną część, tym razem ostatnią, słynnej trylogii Wiedźmin. Pojawi się ona wtedy w wersji na konsole, więc nasze kilkumiesięczne wyczekiwanie dobiega końca i sam jestem podekscytowany, gdyż nie do końca wiem co czeka mnie w nowej części, ale zawsze jest tylko lepiej zwłaszcza jeśli mówimy o Wiedźminie. 

Jednak wczoraj w sklepach online, zarówno App Store jak i Google Play, pojawiła się gra The Witcher Adventure Game, przeznaczona na urządzenia mobilne z Androidem i iOS. Jest to cyfrowa wersja popularnej planszowej gry RPG opartej o uniwersum z naszej ulubionej serii gier. Różnic między wersjami na obu platformach nie będzie żadnych, zatem spokojnie możecie pobierać apkę i rozpocząć wielogodzinną zabawę.


Wymagane będzie połączenie z internetem jeśli chcemy zagrać wspólnie z trzema wybranymi osobami. Co więcej, możemy również na długiej przerwie w szkole zagrać z kolegami na jednym tablecie, gdyż dostępna jest opcja „gorące krzesła”.

Jeśli jednak wolimy samotną zabawę to możemy postarać się pokonać przeciwników sterowanych komputerowo, ale są oni o wiele łatwiejsi do pokonania, więc nie wyciągnięcie z rozgrywki maksimum korzyści.
Niestety The Witcher Adventure Game nie jest dostępna za darmo. Użytkownicy urządzeń z iOS zapłacą za nią około 5,5 euro, a na Androidzie zagramy już za 20zł.


Gry podobne