The Sims Social przelądarkowa gra od studia Playfish, która tym razem odsłoniła przed nami wersję sieciową popularnego symulatora życia na PC. Całość gry jest obecnie dostępna na portalu społecznościowym facebook to przeglądarkowa odsłona popularnego symulatora życia. Jednak czym różni się wersja online od popularnej znanej nam serii The Sims? Praktycznie niczym, no może oprócz kilku ogromnych dodatków jakie pewnie znacie. Jak się domyślanie będziemy mieli możliwość stworzenia własnej postaci, Sima, dostaniemy ogromne możliwości personalizacji naszej postaci praktycznie nieskończone, od wyglądu, po cechy charaktery czy też to czym będzie się kierował w swoim wirtualnym życiu. My będziemy oczywiści odpowiedzialni za każdy jego ruch, czynność itp. Jeśli bym mnie ktoś spytał jak mogę określić The Sims Social to powiedziałbym, ze to mieszanka romansu, przebieranki i gry strategicznej. Możecie pewnie nie zauważyć tych cech na początku, ale nawiążemy tutaj sporo nowych znajomości, obierzemy kierunek naszego rozwoju, kariery, a co najważniejsze zbudujemy własny dom, a to wszystko musi być w pewnym stopniu przemyślane, stąd pewny element strategii tu się wplata. 

Jednak jeśli ktoś zna The Sima z komputerów PC to wie na czym to wszystko polega i chyba nie trzeba zbytnio wnikać w fabułę, bo to właśnie my ją tworzymy. Z racji tego, że produkcja jest ogólnodostępna na facebooku to otrzymamy wraz z nią wiele cech społecznościowych jak wysyłanie zaproszeń do znajomych, wiadomości, a także skorzystamy z bardzo wielu różnych funkcji, które przygotowało nam studio Playfish. 

Wnikając krótki w samą grafikę to jest ona prosta, kolorowa i z deka podchodzi pod kreskówki, ale takie już są gry na fejsie.Gry podobne