The Lost Titans jest grą MMORPG 3D osadzoną w świecie fantasy opartym o grecką mitologię. Gracie w nią i nie wiecie jeszcze wielu rzeczy? Przygotowaliśmy dla Was specjalny FAQ do gry, który choć po części rozwieje wszelkie Wasze wątpliwości na najpopularniejsze pytania dotyczące gry. Mam tylko cichą nadzieję, że choć części z Was przyda się moja praca.

1. Jakim typem gry jest The Lost Titans?

The Lost Titans jest grą akcji MMORPG 3D, w którą możemy zagrać za pośrednictwem przeglądarki www. Gameplay opiera się głównie na akcji i przygodach, a sama grafika została stworzona iście na poziomie klientowych gier.


2. Jakie są wymagania systemowe?

Wymagania systemowe do sprawnego działania gry są niezwykle niskie. Przeciętny sprzęt PC sobie z nią poradzi i wszystko powinno chodzić płynnie.

Rekomendowane wymagania systemowe to:

System operacyjny: Windows XP / Windows7 / Windows Vista
CPU (Procesor): Intel Conroe 2.2GHZ or above
Karta graficzna : GeForce 8800GTX albo Radeon HD3870, GeForce 6600GT albo Radeon 9800 PRO z 256MB pamięci
Twardy dysk: 2 Gigs+ of free disk space
Rozdzielczość ekranu: 1024×768  3. Czy mogę grać w The Lost Titans na Mac?

  Niestety nie.

   

  4. Nie mogę wejść do gry. Co robić?

  Jest kilka sprawdzonych sposobów, które mogą pomóc:


  Po pierwsze, spróbuj wcisnąć Ctr+F5

  Po drugie, zamknij przeglądarkę i włącz ją ponownie

  Po trzecie, spróbuj innej przeglądarki – Chrome, Opera, Mozilla etc.

  Jeśli to nie pomoże to spróbuj reinstalować grę, usuń ją i zainstaluj na nowo. Czasami błędy powodują niedokończone pobrania nowych patch'ów.


  5. Kiedy mogę walczyć w pojedynkach PvP?

  Musisz osiągnąć co najmniej 15 poziom, aby walczyć z innymi w PvP. Dodatkowo musisz wykonać zadania, które na końcu pozwolą Ci na wybór frakcji.


  6. Jak wybrać frakcje?

  Kiedy znajdziemy się już w odpowiednim momencie gry, nasza postać dostanie opcję wyboru frakcji. Kiedy tylko ją wybierzemy jest to ostateczna decyzja, która wpłynie na przyszłą rozgrywkę, a także wybór ten determinuje nam przyszłe wybory dotyczące sojuszy i przyjaciół.

  Wybór frakcji to ważna decyzja i lepiej zajrzeć na opis każdej z nich, aby nasz wybór był właściwy do osobistych preferencji. Można również podpytać weteranów na forum gry jaki jest według nich najlepszy wybór i dlaczego.


  7. Czy mogę zmienić frakcję?

  Wybór frakcji jest niezmienny. Raz wybrana nie może zostać zmieniona. Ma to na celu zbudowania ścieżki lojalności między nami, a frakcją. W grze znajdziemy mnóstwo rekomendacji, w których oferowane są nawet ciekawe podarki, ale zważywszy na to, że jest to ostateczna decyzja to warto wszystko rozważyć trzy razy zanim zdecydujemy.


  8. Jak mogę szybciej chodzi (się poruszać w grze)?

  Kiedy osiągniesz 15 poziom gra automatycznie poprowadzi Cię do zdobycia pierwszego wierzchowca, będzie to Pegaz. Dzięki niemu będziemy poruszać się o wiele szybciej, ale jest tu także mnóstwo innych mountów, które można kupić za złoto i w ten sposób będziemy poruszać się jeszcze szybciej.


  9. Jak zdobyć peta?

  Podobnie jak w przypadku mounta, aby zdobyć peta musimy mieć co najmniej 15 poziom i ukończyć określone zadania – wtedy otrzymamy Hero-Swifthorn.


  10. Moja postać jest za słaba, aby walczyć z potworami. Co robić?

  Już przy ósmym poziomie pojawia się prawym menu ikona, która wygląda jak drewniany młot. Używając tej opcji możemy ulepszyć nasz ekwipunek i broń, dodatkowo możemy użyć tzw. „Rune Scrolls” do ulepszenia naszego „Combat Rating”. Jeśli zostaniemy graczami VIP poprzez zakup złota w sklepie gry to zwiększymy nasz Combat Rating o wiele szybciej.

   

  11. Po co są Mystic Runes (Mistyczne Runy) i jak je odblokować?

  Kiedy uzupełnimy nasz sprzęt o 3 scrolle (Rune Scrolls) to będziemy mogli używać Mistycznych Run, a dzięki nim dostaniemy (oznaczony kolorem purpurowym) dodatkowy atrybut w ulepszanym sprzęcie.


  12. Dlaczego inny gracz dostał lepsza nagrodę ode mnie ze Skrzyni Skarbów (Treasure Chest)?

   Nagrody zależą od poziomu naszej postaci. Te z wyższym poziomem dostają lepsze nagrody.

    

   13. Dlaczego ja mogę ulepszać sprzęt maksymalnie 40 razy, a inni mogą nawet 52?

   Gracze ze statusem premium VIP-6 dostają dodatkowe 12 prób na ulepszanie ekwipunku.


   Gry podobne