Nowy Władca Pierścienia zawitał w mieście i przyprowadził ze sobą ponad 100 znanych postaci z uniwersum LotR, które krok po kroku odkrywamy i łączymy we własną drużynę pierścienia. Oczywiście na swojej drodze napotkamy także orki i inne bestie, z którymi przyjdzie nam się walczyć odkrywając Śródziemie. The Lord of the Rings: Legends to darmowa gra na iOS i Android. Zastanawiacie się czym tak naprawdę jest? Nasza recenzja pozwoli Wam się przekonać o tym czy nadaje się do pobrania czy też można ją od razu skreślić z listy.

The Lord of the Rings: Legends to połączenie przygodówki z elementami RPG. Grę rozpoczynamy ze standardową drużyną bohaterów, z których każdy posiada kilka specjalnych umiejętności. Używamy mapy świata do poznawania nowych miejsc, w których trafiają się cenne nagrody, gdzie spotkamy nowych przeciwników, a i może poznamy nowych członków naszego teamu. Jednak w każdej drużynie możemy mieć maksymalnie czterech bohaterów i warto przed uformowaniem każdej dokładnie zapoznać się z umiejętnościami każdej postaci, aby zebrać kompatybilną drużynę.


The Lord of the Rings Legends 002

Eksploracja świata gry jest tutaj kluczowym elementem rozgrywki, odkrywając nowe miejsca zdobywamy złoto i doświadczenie, ale liczcie się z tym, że spotkacie tam również złych gości. Niestety sama walka przebiega automatycznie i tylko decydujemy o wywołaniu specjalnych skilli, ale pamiętajmy że sama apka powstała z myślą o budowaniu drużyny, a nie akcji. Znajdziemy tutaj także możliwość rywalizacji z drużynami złożonymi przez innych graczy, więc PvP jak najbardziej tutaj będzie.

The Lord of the Rings Legends 003


Grafika w The Lord of the Rings: Legends jest miła dla oka i co dziwniejsze niezwykle szczegółowa, zwłaszcza jeśli mówić o modelach postaci. Środowisko nas otaczające również wygląda niesamowicie i grafika 3D podczas kolejnych podróży jest o wiele ciekawsza niż 2D w trakcie walk.

The Lord of the Rings: Legends pobierzemy za darmo na iOS i Android.


Gry podobne