The Division Heartland to bardzo oczekiwany przez fanów tytuł. Gra jest rozwijana przez Ubisoft, a twórcy zapowiadają, że wprowadzi ona wiele nowych elementów do serii. W skład gry wchodzić będą zarówno elementy znane z poprzednich części, jak i zupełnie nowe funkcje i mechaniki. Ubisoft zapewnia, że The Division Heartland będzie oferować wiele godzin ciekawej rozgrywki.

W nowym wideo z głębszym wglądem w grę możemy zobaczyć, jakie nowości czekają na graczy. Twórcy zapowiedzieli m.in. wprowadzenie nowych trybów rozgrywki, a także rozbudowanego systemu kustomizacji postaci. The Division Heartland przenosi graczy do całkowicie nowego świata, a to oznacza, że będą oni musieli zmierzyć się z nowymi wyzwaniami i zagrożeniami.


Oprócz tego, Ubisoft zapowiedział zamknięte beta testy gry na PC, które już niedługo rozpoczną się dla wybranych graczy. Warto dodać, że udział w beta testach jest ograniczony, więc nie każdy będzie miał szansę przetestować grę przed premierą.

Pomimo braku oficjalnej daty premiery, The Division Heartland budzi spore zainteresowanie wśród graczy. Czekają oni na nowe informacje na temat gry i z niecierpliwością oczekują na moment, kiedy będą mogli w nią zagrać. Ubisoft obiecuje, że The Division Heartland będzie godnym następcą poprzednich części i dostarczy fanom serii wiele godzin ciekawej rozgrywki.Gry podobne