Poznaj świat pierwszej, nowoczesnej rodzinki. Oglądałeś film animowany Krudowie? Jeśli tak to wiesz, że to pierwsza z pierwszych takich rodzin wprost z epoki kamienia łupanego. Wszystko dzięki grze na Android The Croods. Gra pochodzi wprost ze studia gier Rovio, twórców wszystkiego co zaczyna się od Angry Birds, oczywiście przy współpracy firmy DreamWorks, bo jakżeby inaczej.

W grze możemy zastawiać pułapki na różnego rodzaju stworki i czas poznać dzięki opisywanej aplikacji 11 dinozaurów, o których jeszcze prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście. Dlaczego? A znacie nazwy takich dinusiów jak Giralephant czy Molarbear? Nie? To złapcie je i trenujcie do prywatnych celów.


The Croods 001

Twórzcie nowe wynalazki z Grug i otwierajcie kolejne krainy, które następnie możecie poznawać od podszewki. Dekorujcie swój prehistoryczny świat według najnowszej mody rodem z epoki kamienia łupanego. Spotkaj swoje ulubione postacie ze znanego filmy animowanego – Krudowie, który stworzyło Nam studio DreamWorks Animation.

The Croods 002


Gra The Croods jest dostępna na serwisie Google Play zupełnie za darmo, ale niektóre przedmioty można zdobyć jedynie za pomocą waluty premium, czyli takiej zakupionej przy użyciu realnych pieniędzy. Co więcej, nie musicie mieć aktynego połączenia internetowego, aby móc cieszyć się zabawą.


Gry podobne