Arborea doczekała się właśnie nowego systemu politycznego, który pojawił się na serwerach europejskiej wersji gry MMO Tera Online właśnie dzisiaj. Wszystko za sprawą wprowadzenia głośnej aktualizacji o nazwie Alliance, której główną funkcją ma być podział społeczności na trzy podstawowe frakcje. Także zamieszkując Velikę możemy przystąpić do Stronnictwa Wolnych Kupców (z ang. Free Traders Collective). Ci, którzy wolą piękno Allemanthei mają okazję włączyć się do Unii Oświeconych (z ang. Enlightened Union).Mieszkańcy Kaiatoru są bardzo blisko Żelaznego Kręgu (z ang. Iron Order).

 


RTEmagicC_7_Alliance_Proving_Ground_Competition.jpg

 

Oczywiście to gdzie aktualnie przebywamy nie czyni Nas członkiem żadnej frakcji, ale za to Nasza gildia ma wybór, ale po nim nie ma odwrotu – wybierając frakcję musimy walczyć za honor i chwałę danego miasta, a chwała to nic innego jak bonusy dla frakcji czy też dodatkowe, unikalne przedmioty.


No ale gdzie ta polityka zapytacie?

Jest, bo frakcja musi mieć lidera, więc o ten tytuł (Exarch) mogą się ubiegać dowódcy gildii, którzy są przypisani do danego miasta, ale jest kilka warunków jak choćby taki, że gildia musi posiadać co najmniej 30 członków. Wybrany Exarch będzie pełnił swoją funkcję przez 14 dni, w tym czasie może zadecydować o wysokości podatków, o możliwościach związanych z buffami, a także będzie miał możliwość mianowania specjalnych oficerów.

To nie wszystko co zmieniło się w Tera Online, bo od dziś można zdobywać kolejną walutę gry, tzw. Contribution Points, a im więcej ich posiada dana frakcja tym większe są jej wpływy. No ale każde podziały społeczeństwa wcześniej czy później skutkują krwawymi wojnami, które będziemy toczyć na nowych mapach PvP.


Po więcej informacji o systemie Alliance zapraszam tutaj


Gry podobne