Berlin, 3 sierpnia 2011: Firma Frogster informuje, że długo oczekiwane MMO akcji TERA będzie miało swoją premierę wiosną 2012 roku. Data wydania zapowiadana wcześniej na rok 2011, została przesunięta, aby w pełni zintegrować zaktualizowaną zawartości gry i zaspokoić oczekiwania graczy oraz recenzentów. Dodatkowy czas umożliwi wprowadzenie do TERA naprawdę wielu nowych aspektów. Gracze otrzymają jednak możliwość zwiedzenia świata TERA i sprawdzenia niezwykłego systemu walki już w roku 2011, w testach wersji alfa. Na początku 2012 roku jeszcze więcej użytkowników uzyska dostęp do testów wersji beta, będących częścią przygotowań do premiery.

 „Wydając TERA w 2012 roku, chcemy upewnić się, że gra nie tylko sprosta oczekiwaniom, ale wręcz je przekroczy” powiedział Daniel Ullrich, CMO w Frogster Online Gaming. „Pokażemy wiele na targach Gamescom, ale miejcie pewność, że to tylko wierzchołek tego, czego gracze mogą się spodziewać wraz z premierą w przyszłym roku.”


 

TERA zmienia dotychczasowe oczekiwania wobec gier MMO. Wprowadzony zostanie dynamiczny system walki, który daje graczom totalną kontrolę nad ich postacią w fantastycznym świecie pełnym cudów. System polityczny, jedna z właściwości rozwijanych na czas premiery w 2012, zmieni sposób w jaki gracze wchodzą w interakcję z otaczającą ich wirtualną rzeczywistością i poszerzy społeczne aspekty świata MMO.

 
Gry podobne