Talking Tom to zwyczajny stary wirtualny zwierzak, który powtarzał wszystko, co powiedziałeś tylko innym głosem. Po osiągnięciu ogromnego sukcesu Tom przeszedł do większych i lepszych rzeczy. Talking Tom Hero Dash to najnowsza przygoda Toma, która jest teraz dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

W uzależniającej grze od Outfit7 Tom przekształca się w superbohatera i musisz pomóc mu w ściganiu złych członków gangu szopów, którzy porwali jego przyjaciół. Podróżuj po różnych miastach, aby ocalić je wszystkie od szopów. Wypędź złoczyńców i przywróć porządek w każdym mieście. Nie zapomnij zebrać po drodze dużej ilości monet i klejnotów, odblokować nowe stroje dla każdego ze swoich bohaterów. Czy masz to, czego potrzeba, aby uratować świat? Przeczytaj nasz poradnik dla początkujących do gry Talking Tom Hero Dash, aby uzyskać przydatne porady, kody i poznać wszelakie sztuczki!


Zawsze patrz przed siebie

Sterowanie w grze jest dość proste. Wystarczy przesunąć palcem w lewo lub w prawo, aby zmienić pas, przesunąć w górę, aby skoczyć i przesunąć w dół, aby wślizgnąć się pod przeszkody. Każdy bieg zaczyna się powoli, więc masz mnóstwo czasu na omijanie przeszkód, ściganie szopów i zbieranie monet. Im dłużej biegniesz, tym szybciej twoja postać będzie biegła. Wkrótce będziesz biegł tak szybko, że ledwo będziesz miał czas na kolejne ruchy.

Poszukaj ulepszeń

W Talking Tom Hero Dash jest kilka ulepszeń. Pojawiają się one losowo na całej mapie i pomagają w postępach. Nie zawsze są zauważalne, więc miej je na oku. Zazwyczaj pojawiają się na innej linii niż monety. Kiedy to zrobią, upewnij się, że zawsze wybierasz je nie monety. W grze istnieje wiele innych sposobów zdobywania monet.


Moc magnesu automatycznie podnosi wszystkie monety, nawet jeśli znajdują się na różnych torach. Moc super skoku wygląda jak dwie strzałki skierowane w górę. Po podniesieniu go twoja postać wykona jeden wielki przeskok nad przeszkodami, które będą przed tobą, a następnie wyląduje z potężną siłą, która może pokonać przeszkody i szopy pracze na trzech pasach. Zwiększenie mocy tarczy zapewni twojej postaci tymczasową barierę, dzięki której będzie odporny na obrażenia. Zwiększenie mocy błyskawicy sprawi, że twoja postać posunie się naprzód przez krótki czas, usuwając przeszkody i zbierając wszystkie szopy i monety po drodze.

Uważaj na szopy pracze

W miarę postępów napotkasz mnóstwo szopów. Zbierz je, gdy tylko je zobaczysz. Dobrą wiadomością jest to, że zwykle pojawiają się na właściwej ścieżce, więc nie będziesz mieć problemów z nagłą zmianą kierunku. Na koniec biegu otrzymasz super skrzynię za każde 50 zebranych szopów. Szopy przenoszą się do następnego biegu, więc nie martw się, jeśli zbierzesz mniej niż 50.

W późniejszych etapach spotkasz też większe i pancerne szopy pracze. Musisz tylko je uderzać, aby je podnieść. Przez większość czasu te duże szopy odgrywają ważną rolę w oczyszczaniu twojej ścieżki, więc zawsze dobrym pomysłem jest wbicie się w nie.


Otwórz wiele skrzyń

Super Skrzynie potrzebują kilku godzin, zanim będziesz mógł je otworzyć i możesz mieć maksymalnie trzy w danym momencie. Upewnij się, że ustawisz w kolejce skrzynię tak szybko, jak to możliwe. W przeciwnym razie wszystkie dodatkowe szopy pracze zostaną zmarnowane. Oprócz super skrzyń, co 6 godzin otrzymujesz również zwykłą skrzynię. Po zakończeniu 6-godzinnego odliczania wystarczy obejrzeć reklamę wideo, aby otworzyć bezpłatną skrzynię. W przeciwieństwie do większości innych gier 6-godzinne odliczanie trwa, nawet jeśli nie otworzyłeś pierwszej wolnej skrzyni. Oznacza to, że możesz otworzyć dwie bezpłatne skrzynie z rzędu, jeśli nie było cię przez 12 godzin.

Możesz otworzyć więcej skrzyń, kupując je w sklepie w grze. Super skrzynie kosztują monety, a Ultra skrzynie kosztują Kredyty, walutę premium gry. Wszystkie skrzynie mają szansę na upuszczenie ulepszeń, elementów kostiumów, monet, klejnotów i kredytów. Oczywiście im lepsza skrzynia, tym większe nagrody.

Kiedy kontynuować?

Po przypadkowym zakończeniu biegu możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, wydając Kredyty lub oglądając reklamę wideo. Nigdy nie wydawaj kredytów, aby kontynuować, ponieważ waluta premium jest tak trudna do zdobycia i zawsze możesz po prostu obejrzeć reklamę. Najlepiej byłoby, gdybyś kontynuował bieg tylko wtedy, gdy jesteś bliski pobicia swojego istniejącego rekordu lub już go pobiłeś i po prostu chcesz iść dalej. Jeśli Twój bieg zaczął się dopiero po twojej śmierci, możesz równie dobrze zrestartować bieg zamiast tracić czas na wideo.

Ukończ zdarzenia specjalne

Po odblokowaniu Angeli będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniach specjalnych. Są to zasadniczo misje, które możesz wykonać w zamian za nagrody. Pamiętaj, aby zawsze sprawdzać wydarzenia specjalne, ponieważ jest to najlepszy sposób na zdobycie darmowych kredytów. Nie zapomnij wziąć pod uwagę limitu czasu w prawym dolnym rogu każdego wydarzenia specjalnego. Jeśli upłynie czas, zanim zdążysz ukończyć zdarzenie, nie będziesz już mógł otrzymać nagrody, a misja zostanie zastąpiona nową.

Odblokowywanie nowych bohaterów i lokalizacji

Teraz, gdy wiesz już o wydarzeniach specjalnych, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak odblokować Angelę. Wszystko, co musisz zrobić, to w pełni przywrócić pierwsze miasto. Stuknij ikonę miasta na dole ekranu głównego. Zostaniesz zabrany do miasta, gdzie zobaczysz stado szopów siejących spustoszenie. Będziesz musiał wydawać monety i klejnoty, aby usuwać szopy pojedynczo. Po wyczyszczeniu wszystkich szopów będziesz miał sekwencję bitewną Szefa, w której musisz rozbierać pojazd Szefa, aż dojdziesz do klatki, w której trzyma Angelę.

Całkowite przywrócenie pierwszego miasta odblokuje kolejną lokalizację. Musisz tylko wykopać wszystkie szopy i przywrócić kolejne miasto, aby ponownie walczyć z Szefem i uratować Hanka. Hank i Angela to grywalne postacie, z których możesz skorzystać, gdy tylko je odblokujesz. Mają też własne zestawy kostiumów, które można zdobyć ze skrzyń.

Zakręć po więcej nagród

Być może najłatwiejszym sposobem na zarabianie klejnotów i monet w Talking Tom Hero Dash jest obracanie kołem fortuny. W menu głównym skrzynia pojawi się po prawej stronie wybranego bohatera. Dotknij go, a otrzymasz opcję obejrzenia reklamy w zamian za darmowy obrót. Obejrzyj reklamę, a następnie dotknij przycisku wirowania, aby otrzymać losową nagrodę. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz oglądać reklamy, dopóki nie zdobędziesz wszystkich potrzebnych monet lub klejnotów. Jeśli skrzynia zniknie obok twojego bohatera, poczekaj kilka minut, a pojawi się ponownie. Jeśli nie masz nic przeciwko oglądaniu wielu reklam, możesz zarobić wystarczająco dużo monet i klejnotów, aby wyczyścić pierwsze miasto bez gry.

Czas uwolnić w sobie superbohatera w Talking Tom Hero Dash! Postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami i poradami, a będziesz w stanie z łatwością zniszczyć członków gangu szopa pracza!


Gry podobne