Talking Tom Gold Run to gra typu endless runner bazująca na popularnej serii gier Talking Tom. Biedny kot Tom potrzebuje tym razem naszej pomocy, aby podczas swojego biegu poradzić sobie z wszelkimi przeszkodami jak i zebrać po drodze możliwie jak najwięcej monet. Przy okazji pomożemy mu złapać złodzieja, ale do tego daleka droga. Pomożecie mu? Jeśli tak, to zapraszam na początek do zapoznania się z naszym krótki poradnikiem dla nowych graczy.

Kontrola jest bardzo prosta, przesuwamy palcem po ekranie aby nasz piesek zmienił trasę, to na lewo, to na prawo. Przesuwając palcem w dół pozwalamy mu się prześlizgnąć pod przeszkodami, a ruchy w górę pozwalają na skoki. Skacząc do góry i przesuwając w prawo lub lewo Tom może w locie zmieniać kierunki.


Jeśli w grze uderzymy w przeszkodę to cały bieg jest zatrzymany i możemy za darmo zacząć od początku, albo przy pomocy lasek dynamitu dalej kontynuować bieg.

Złoto tu dosłownie leży na ulicy i możemy zbierać je do woli. Ale w grze jest także wiele innych rzeczy do zebrania. Przykładowo możecie znaleźć kas futbolowy chroni nas przed pojedynczą przeszkodą, a multipler zbiera za nas 2x więcej złota niż normalnie. Możemy skorzystać też z magnesu, który przyciąga złote sztabki jakie mijamy i automatycznie je zbiera czy też plecak rakietowy pozwalający nam latać i zebrać ekstra złoto w powietrzu.

Co kupować za złoto?

Złota możemy używać do wielu celów, na przykład możemy odblokowywać ulepszenia swojego domu. Możemy dodawać bonusy do tych zbieranych na planszy gry czy też odblokowywać kolejne, nowe plansze w grze. Za złoto możemy dokupić sejfy, które po otwarciu dają nam niesamowite bonusy jak dodatkowe złoto, dynamit i różnego rodzaju przedmioty premium do ulepszeń Toma i jego przyjaciół. Sejfy dostaniecie także za darmo co 8 godzin.


Ulepszaj Toma i jego przyjaciół

Tom i jego przyjaciele mogą zostać ulepszani na wiele różnych sposobów. Potrzebne przedmioty do tego znajdziecie w sejfach, oglądając reklamy wideo jak i używając boostu plecaka odrzutowego (samolotu). Każda postać ma inną, specjalną umiejętność. Dla przykładu Tom może ulepszać na wiele wyższym poziomie swój Mages niż inni.

Oglądaj płatne reklamy, które są dostępne już w oknie startowym gry. Możecie oglądać kilka reklam pod rząd jeśli macie na to ochotę. Po każdej otrzymacie jeden z ważniejszych przedmiotów do ulepszeń umiejętności.


Gry podobne