Tales of Laputa jest przeglądarkową grą MMORPG z grafiką w stylu anime od znanego studia NGames (Pockie Pirates, Pockie Ninja II Original, Foxli Rush). Główne ziemie krainy, tutaj nazwane City of Sky, cieszyły się pokojem od ponad pięciuset lat. Teraz wszystko zostało zaprzepaszczone odkąd bandy barbarzyńców, złoczyńców niszczą wszystko wokół z nieznanego powodu.

Gracze w Tales of Laputa wcielają się w jednego z członków Order of Morias, w skrócie jest to organizacja Morias, która ocaliła kontynent ponad pięć wieków temu od demonicznej i okrutnej królowej demonów. Każda postać w grze posiada specyficzne umiejętności w walce, może doskonalić swoje cechy, wykonywać tysiące zadań, walczyć z bandziorami i odkrywać przy tym co nimi kieruje – czy są rządni władzy, czy też ich inwazja jest tylko zapowiedzią nadejścia powtórnej fali demonów.


tales of laputa screen

Tales of Laputa oferuje nam postacie wykonane w stylu kreskówkowym i klasyczne elementy, które znamy z innych tytułów RPG. Gracze mogą uczyć się magii i osiągnąć w niej mistrzostwo, podróżować na unikalnych, latających mount'ach – na przykład statkiem w kształcie frisbee. Skonfrontujemy się tutaj również z przerażającymi robotami. Nie zabraknie tutaj również możliwości zawierania przyjaźni z innymi uczestnikami rozgrywki, a także będzie można wziąć wirtualny ślub w grze.

Recenzja gry Tales of Laputa

Na dzień pisania recenzji zamknięte testy beta gry nie zostały jeszcze ogłoszone, a pełną recenzję napiszemy tuż po oficjalnym starcie gry. Bądźcie z Nami!Gry podobne