Szpital Polarnych Zwierząt w grze Wiejskie Życie mieści się na Wyspie i odblokowuje na poziomie 40. Można otworzyć go, naciskając na budynek w pobliżu łodzi na Wyspie. Po odblokowaniu Szpitala Polarnych Zwierząt, raz na jakiś czas zauważysz ranne zwierzęta w morzu. Nakarm je i uratuj, a potem wybierz, czy odesłać je z powrotem, wysłać do sąsiadów czy dodać do swego Szpitala. Możesz odblokować więcej stanowisk, aby ratować więcej rannych zwierząt w swoim Szpitalu.

Odeślij:


Zwierzę zostanie natychmiast odesłane z powrotem na łono natury, a Ty otrzymasz nagrody.

Wyślij do sąsiada:

Wyślij zwierzę do sąsiada, jeśli nie masz miejsca w swoim Szpitalu. Po wysłaniu sąsiadowi prośby, możesz odebrać prezenty. Twój sąsiad otrzyma wiadomość w Skrzynce Wiadomości Szpitala a jeśli zdecyduje się na uratowanie zwierzęcia, otrzymasz dodatkową nagrodę.


Zabierz do domu:

Dodaj zwierzę do swojego Szpitala i zaopiekuj się nim, karmiąc je i lecząc, by zwiększyć poziom regeneracji zwierząt. Maksymalny poziom regeneracji wynosi 8.

Możesz wypuścić zwierzę w każdej chwili, a im wyższy poziom regeneracji, tym lepszą otrzymasz nagrodę. Gdy uratowane zwierzę osiągnie poziom 8, nie można już zdobyć wyższego poziomu. Możesz zdobywać nagrody, kontynuując karmienie zwierzęcia.


Jak wypuścić zwierzę?

Naciśnij tablicę informacyjną zwierzęcia, aby otworzyć panel informacji o zwierzęciu. Możesz tu sprawdzić podstawowe informacje, zmienić imię zwierzęcia i udostępnić informacje o nim w panelu Nowości oraz na Czacie Społeczności. Kliknij przycisk “Wypuść”, aby odesłać zwierzę z powrotem na łono natury (miej na uwadze, że utracisz je wówczas na zawsze).

Otrzymasz certyfikat Organizacji Ochrony Zwierząt Wiejskiego Życia. Wybierz jeden z pakietów Żetonów w nagrodę. Naciśnij ikonkę Certyfikatu , aby sprawdzić historię wypuszczeń. Podziel się nią z sąsiadami, aby pokazać wszystkim, jak bardzo kochasz zwierzęta!


Gry podobne