Dziś pojawiła się kolejna przeglądarkowa gra na naszej klasie Szaleństwo, w której pozornie z początku nie wiadomo do końca o co chodzi, gdyż wcielamy się w dość kontrowersyjną postać budzącą się w dziwnym szpitalu psychiatrycznym. Nie mamy pojęcia co tutaj robimy, kim są ludzie przechodzący obok, jednym słowem jesteśmy zdezorientowani. Musimy tutaj przetrwać za wszelką cenę. W grze najpierw musimy wybrać płeć i później zaczynają się zadania w postaci krótkiego tutorialu. Na pierwszy rzut oka widać kilka wskaźników, jeden z nich to poziom, który określa naszą pozycję wśród innych graczy. Dzięki wyższemu poziomowi w grze Szaleństwo możemy dostać dostęp do nowych ubrań, tatuaży i wielu ciekawych broni, a także będziemy mogli zwiedzać coraz to wyższe piętra. Aby zwiększyć poziom potrzebne nam będzie doświadczenie, które zdobędziemy dzięki licznym walkom w podziemiach, wykonując przydzielone nam zadania, a także pomagając sanitariuszom w uspokojeniu tych najbardziej agresywnych pacjentów. 

gra na nk szaleństwo (2)


Niestety i w grze na nk Szaleństwo zaimplementowano system energii, która będzie potrzebna jeśli chcemy staczać pojedynki, każda walka to jeden punkt energii, ale ona się odnawia co pięć minut więc nie ma jeszcze tak źle. 

Gra Szaleństwo zawiera trzy podstawowe waluty, które będą nam potrzebne do dynamicznego rozwoju postaci: monety, banknoty i tabletki. Monety możemy zdobyć wykonując zadania, walcząc  w podziemiach i kupując głosy. Jeśli chodzi o banknoty to zdobędziemy je kupując głosy, a tabletki są to prezenty od naszych znajomych z wariatkowa. 

Nie da się też nie zauważyć, że kluczową rolę odgrywają kolejne dwa wskaźniki jak agresja i obłęd. To właśnie one decydują o naszej sile. Krótko mówiąc obłęd wpływa na nasze zdrowie podczas pojedynków, a sama agresja zwiększy obrażenia jakie zadamy przeciwnikowi. Każdy z tych wskaźników można zregenerować za pomocą tabletek, a także zwiększą się kiedy kupimy ubrania, tatuaż czy też broń. 


gra na nk szaleństwo (3)

Dość ciekawie prezentuje się mapka szpitala w grze Szaleństwo, widzimy na niej rozmieszczenie pokoi i mamy też legendę, gdzie co się znajduje. Ważne jest, aby wypatrywać kupkę pieniędzy, gdyż tam bardzo szybko możemy zarobić troszkę kasy. Tasak oznacza nic innego jak atak na innego wariata, czyli walki podziemne. Wzorek mózgu mówi nam, że w tym miejscu czekają na nas zadania do wykonania, a czaszka ostrzega przed bardzo agresywnymi pacjentami, wizyta tam na pewno zakończy się walką. 

Jeśli chodzi o naszą postać w grze na nk Szaleństwo to w każdej chwili możemy zmienić jej wygląd, możemy zmieniać jej ubrania, a także zrobić jej tatuaż, oczywiście nic nie ma za darmo, ale przecież w grach nie chodzi o to, aby było łatwo. 


Dla tych, których znudzi danego dnia gra proponuje nie przepuszczać możliwości rzucenia kośćmi, co możemy wykonać raz dziennie za darmo, ale jeśli nam się poszczęści to możemy wygrać sporo monet plus jakiś przedmiot, naprawdę warto. 

gry na nk szaleństwo (4)

Jeśli chodzi o elementy społecznościowe w grze MMO Szaleństwo to możemy spokojnie odwiedzać innych znajomych w ich salach w szpitalu, poprosić ich o prezenty, a także sami możemy zostawić im kilka tabletek na później, czy też podzielić się innymi przedmiotami z naszego ekwipunku. Nie będę już wspominał o tym, że można zapraszać znajomych bo to chyba oczywiste w tego typu grach. 

Podsumowując gra Szaleństwo na nk jest ciekawą grą casualową, ale na dłuższą metę nudzącą i aż chce się krzyknąć Nuda, ale to moja opinia. Wam życzę miłej gry. 


Gry podobne