Sword 2 oryginalnie zwana Sword of the New World jest grą MMORPG rozgrywaną w świecie fantasy. Mamy tutaj mix tradycyjnego MMORPG i RTS.

W świecie Orpesia możemy przejąć kontrolę nad 3 różnymi klasami postaci. Na samym początku gry musimy wybrać nazwę jaka pojawi się przy wszystkich 3 postaciach, które kierujemy w grze.


Opis gry Sword 2

Element RTS pozwala nam właśnie na kontrolowanie 3 postaci jednocześnie w grze. Dzięki temu możemy korzystać z licznych możliwości każdej z postaci. Są tutaj czysto archaiczne klasy z jakich możemy porwać nasza postać: Fighter, Scout, Wizard, Musketeer and Elementalist.

Sword 2 posiada szereg opcji PvP, podchodząc bardziej do tradycyjnych walk jak i przechodząć do Areny z odpowiednim NPC. Jak każdy pamięta gra była kiedyś płatna dla graczy, którzy osiągnęli poziom wyższy niż 20. Teraz jednak ograniczenia zostały całkowicie zdjęte. Jednak jeśli ktoś chciałby wydać troszkę prawdziwych pieniędzy to mamy wiele dostępnych funkcji i przedmiotów premium na bazarze.

Sword 2 oferuje graczom unikalny styl gry, wspaniały silnik graficzny, znakomity dźwięk i muzykę, a niemal nieograniczone dostosowywanie 3 postaci z szerokim wachlarzem umiejętności i postawy do potrzeb każdego stylu gry. Jest to spora paczka do ściągnięcia, ale wspaniały tytuł, który nie należy zapominać.Gry podobne