Dziś przedstawić Wam chciałem jedną z najnowszych gier przeglądarkowych na nk Świat Zwierząt, gdzie wcielimy się pasjonata zwierząt, który pragnie ratować wszystkie zagrożone gatunki na świecie, a najprostszym sposobem, aby zacząć taką działalność jest założenie swojego małego, prywatnego zoo. Na początku naszych zmagań przywita nas miła opiekunka zwierząt Jane. Podpowie nam co robić, a czego unikać, nauczy nas jak opiekować się właściwie każdym rodzajem zwierząt, więc po prostu traktujcie to jako typowe wprowadzenie, które najlepiej odbyć, aby później nie było zbędnych pytań. Oprócz opieki nad zwierzętami czyli karmienia, mycia i zabawy z pupilami będziemy mogli także rozmnażać nasze zwierzątka, tak aby nasze zoo zawsze tętniło nowym życiem i nigdy nie było w nim smutno, zaczniemy rozwijać na starcie populacje naszych małpek. Ale mimo to jest oprócz podstawowych obowiązków wiele innych czynności, którymi będziemy musieli dać rady.Pomyślcie, że czasami niedaleko naszego zoo pojawią się chore zwierzęta. Przenosimy w tym wypadku chorego milusińskiego do boksu w naszym zoo i staramy się go uleczyć, ale nie będzie to proste bo trzeba czasu, aby zwierzak całkowicie wydobrzał, ale później może stać się nowym przybytkiem dla naszych egzotycznych okazów.

Świat Zwierząt


W grze przeglądarkowej Świat Zwierząt znajdziemy dwie podstawowe waluty Dolary Zoo i typowe dla naszej klasy eurogąbki, za tą pierwszą walutę zdobędziemy praktycznie wszystko oprócz określonych przedmiotów premium i zwierząt typu jednorożec. Kolejną jednostką jest żywność, za którą dokupić możemy dodatkowe pakiety energii, a ta właśnie będzie potrzebna nam praktycznie do każdej czynności i mimo, że odnawia się co kilka minut to ciągle jest jej mało, a zwierzęta chcą jeść, rosnąć i być dopieszczane, a w miarę czasu coraz więcej i więcej przybywa w naszym zoo zwierzątek. Za każdą pracę przy zwierzętach będziemy wydawać punkt energii, ale za to zdobywać doświadczenie i dolary zoo. Musimy zawsze pamiętać o karmieniu nowo narodzonych zwierzątek, aby szybko rosły i osiągnęły dojrzałość bo w ten sposób będziemy w stanie ponownie je rozmnażać. Ale pal licho ciągłe zajmowanie się zwierzętami bo przecież należy dbać także o przyzwoity wygląd naszego zoo, dlatego nie może w nim zabraknąć dekoracji jak klomby, automaty z zabawkami, zagajniki, drzewa czy też ławeczki dla odwiedzających. Nasze zoo musi zarabiać, a na czym innym zarobimy jak nie na odwiedzających? Więc musimy im zapewnić odpowiednie rozrywki, a postawić możemy naprawdę sporo różnych rzeczy jak karuzele, budkę z hot dogami czy też jakże ważne toalety, a z wszystkich takich budynków co jakiś czas będą wpływały dolary zoo do naszej kasy.

Świat Zwierząt

W grze Świat Zwierząt na nk znajdziemy już predefiniowane budynki jak Centrum Gości, gdzie znajduje się lista i dziennik wszystkich zwierząt, zarówno gadów, ptaków jak i ssaków, a także tych iście baśniowych jak jednorożec. Dodatkowo gracz może sprawdzać poszczególne popularności swoich zwierząt wg wpisów pozostawionych przez odwiedzających. Wpływy z biletów odbierzmy klikając na kasę przy wejściu do naszego przybytku wypełnionego zwierzakami.


Świat Zwierząt na nk

Na popularność naszego zoo wpływa wiele różnych czynników jak ilość posiadanych gatunków, ilość wszystkich zwierząt w tym także tych niezwykle rzadkich plus liczba zwierzaczków przez nas wyhodowanych. Ale bardzo ważną rolę odgrywają te stworzenia, które osobiście uratujemy i wyleczymy. Jak każdy się domyśla popularność odbija się na liczbie gości jacy odwiedzają nasze zoo, a wszystko końcowo prowadzi do zwiększenia i maksymalizacji naszych zysków.

Zapomniałbym o ważnym wskaźniku w grze jakim są serca, zdobywamy je pielęgnując naszych podopiecznych i potrzebne nam są do skutecznego rozmnażania różnych gatunków zwierząt, bez nich nie będą możliwe takie czynności. Dlatego w tym miejscu pragnę wam zwrócić na ten wskaźnik szczególną uwagę.


gra via www świat zwierząt

W grze via www Świat Zwierząt znajdziemy także olbrzymią listę zadań, gdzie będziemy prowadzeni jak za rękę przez system prowadzenia własnego zoo, a powiem Wam, że co jak co, ale na początku naprawdę warto wykonywać je szybko bo otrzymujemy spore profity już na początku co pozwoli nam na bardziej dynamiczny rozwój. Dodatkowo za każde zadanie mamy szansę zdobyć dodatkową energię, a co za tym idzie więcej doświadczenia i szybciej levelujemy. Im wyższy nasz poziom tym więcej nowych zwierząt, budynków itp. Będziemy mieli dostępnych.

Gra posiada liczne opcje jak również możemy wysyłać prezenty naszym znajomych, ale co najważniejsze możemy odwiedzać zoo stworzone przez nich za co otrzymamy energię i dolary zoo, no i plus satysfakcję, że pomogliśmy naszym przyjaciołom w czynnościach najważniejszych w ich zoo.


Gry podobne