Gra na nk Świat Puzzli jest prosta, ciekawa i da nam wiele radości bo w całym tym zgiełku dzisiejszych gier online każdy z nas poszukuje czegoś w co można zagrać szybko, nie wymaga od nas większej ilości czasu itp. Widać ktoś wyczuł takie potrzeby użytkowników naszej klasy bo właśnie tam znajdzie tą malutką, prostą aplikację. Wszyscy fani puzzli są pewnie wniebowzięci. Jednak jeśli szukacie bardziej skomplikowanych układanek to niestety Świat Puzzli nie będzie w tym wypadku dobrym wyborem.

Wszystko jest dość proste, mamy osiem minut na każdą układankę, ale w sumie to jest o wiele więcej niż tak naprawdę potrzebujemy. Każda plansza prezentuje nam inne zdjęcie, podzielone na piętnaście kwadratów. Na samym początku każdej rundy musimy zapamiętać jak najwięcej szczegółów bo przez 15 sekund widzimy cały obrazek, poskładany, ale zaraz po upłynięciu tego czasu wszystko zaczyna się szybko mieszać. No i dostajemy 15 kawałków tak zmieszanych, że przez chwilę nie wiadomo od czego tak naprawdę zacząć. Jakby nie patrzeć to liczy się tutaj przede wszystkim nasz umysł, nie zręczność, nie szybkość, ale zdolność zapamiętywania – ci posiadający pamięć wzrokową będą czuli się jak w raju.


Świat Puzzli na NK 001

Za każdym razem w grze na nk Świat Puzzli jak uda nam się ukończyć układanie obrazka w danej rundzie to dostajemy nagrody, przede wszystkim są to złote monety, które potrzebne będą nam jeśli chcemy zagrać po raz kolejny. Ale ostatnio widziałem, że za codzienne logowanie także otrzymamy 10 monet, więc zawsze na jedną grę wystarczy – po cóż nam więcej? Na samym starcie, tuż po pierwszym uruchomieniu aplikacji na swoim koncie znajdziemy 50 sztuk tych monet i 50 punktów (oznaczone zieloną gwiazdą).


Jednak, aby grać w ową aplikację częściej niż raz dziennie, czy też raz na tydzień każdy musi mieć jakąś motywację i tutaj dobrym rozwiązaniem jest spoglądanie na własny ranking, jak z dnia na dzień pniemy się ku górze pośród naszych znajomych. To już na pierwszej stronie w grze Świat Puzzli widzimy pełną listę najlepszych puzzlo-układaczy. Ja już dziś ułożyłem ponad 20 układanek i ciągle wzrasta moja pozycja w ogólnym rankingu, ale i Wy podzielcie się jak idzie Wam układanie?


Gry podobne