Gra Neverwinter otrzymała nowy tryb PvP o nazwie „Stronghold Siege”. Tym samym gildie mogą walczyć między sobą w ekscytujących bitwach, których pamięć nigdy nie przeminie. We wspomnianym trybie, który przypomina w dużej mierze zabawę z gier MOBA, dwie drużyny złożone z maksymalnie z 20 graczy walczą na mapie, na której położone są dwie twierdze gildii oddzielone między sobą rzeką. Obie twierze łączą trzy ścieżki, na których rozkręca się cała zabawa. Celem rozgrywki w tym trybie jest zniszczenie głównego budynku w twierdzy gildii rywalizującej.

Machiny Oblężnicze


Na każdej z trzech wspomnianych wyżej ścieżek znajdują się tzw. depozyty, które wypełniają się w miarę rozwoju zabawy. Zapasy w nich przetrzymywane mogą zostać użyte do przywołania Quartermasters, specjalnego strażnika, który będzie chronił depozyty. Mało tego, przywołać można specjalnych strażników (Guard Capitans).

Stronghold Siege

Gdy jedna z drużyn przejmie kontrolę na dwoma depozytami na danej ścieżce to przejmuje jednocześnie kontrolę nad samą ścieżką, a to z kolei pozwala rozpocząć oblężenie na twierdzę przeciwną. Zapasy z depozytów wykorzystamy zaś do budowy katapult i innych machin oblężniczych.


Nie ważne czy jesteście fanami gier MOBA czy też nie, to nowy tryb powinien przypaść Wam do gustu. Przetestujcie i dajcie znać czy podobają Wam się nowe zmiany.


Gry podobne