W grze Stickman Ragdoll Fighter wcielacie się w rolę stickman’ów, jest tu trochę fizyki z ragdoll i oczywiście strasznie dużo walk. To niezła zabawa, ale jeśli masz trudności z grą, nie martw się zbytnio – pomożemy jak zwykle.

Dlatego napisaliśmy ten poradnik do gry Stickman Ragdoll Fighter. Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami, poradami i sztuczkami, a każdą walkę powinieneś wygrywać z wielkim, głupim uśmiechem na twarzy. O to przecież chodzi w graniu, prawda? O radość z grania.


Jeśli dopiero rozpocząłeś karierę w Stickman Ragdoll Fighter lub walczyłeś już przez jakiś czas, znajdziesz tu coś, co znacznie ułatwi ci życie. Oto najlepsze wskazówki, porady i kody do Stickman Ragdoll Fighter.

Zapędź wroga w róg

W walkach nie ma sensu bronić się ani myśleć strategicznie – Twoim pierwszym celem powinno być szarżowanie na przeciwnika i wpychanie go w róg. Uwięź go tam, a powinieneś być w stanie wymierzyć cios, który utrzyma go tam, dopóki jego HP nie spadnie do zera.


Chroń broń

Kiedy broń spada na poziom, ważne jest, aby trzymać przeciwnika z dala od niej. Jeśli uda mu się podnieść jedną broń, upewnij się, że wziąłeś drugą i wepchnij go z powrotem w róg. Wyrzutnia rakiet i strzelba mogą cię zabić w mgnieniu oka, a jedynym sposobem na ochronę jest pokonanie wroga.

Trzymaj się nisko

Utrzymywanie się nisko ziemi sprawia, że ​​stajesz się trudniejszym celem do trafienia i pozwala ci odciąć nogi przeciwnika. Jeśli wróg również próbuje tej sztuczki, spróbuj szybko przejść do normalnego ataku, aby osłabić jego czujność. Kluczem jest to, że w żadnym momencie nie powinieneś się wycofywać.

Celuj w zielone

Kiedy walczysz z bossami to masz ostateczny cios, aby ich wykończyć. Upewnij się, że uderzasz w poprzeczkę, gdy jest na zielono, aby wykonać specjalny ruch i wykonać zadanie. Ten ostateczny atak jest zazwyczaj dość łatwy – po prostu zwróć uwagę na poruszającą się strzałę, a wszystko będzie dobrze.


Na co mogę wydać monety?

Możesz je wydać na nowe fryzury i nowe stroje ze sklepów, które pojawiają się przed rozpoczęciem walki. Nie zmieniają one niczego poza wyglądem twojego wojownika, ale jeśli chcesz je kupić, to kup. W trakcie gry odblokujesz także nowe stroje i możesz je założyć, wystarczy obejrzeć reklamę.


Gry podobne