Stellar Dawn to kolejna gra kosmiczna MMO, która przeniesie nas w nieznane zakątki galaktyki. Grę stworzyło i wydaje nam studio Jagex (Runescape). Fabuła gry kieruje graczy do świata oddalonego wiele lat w czasie, do przyszłości. W tym świecie jest jeszcze tak wiele do zbadania, do odkrycia – jedynym ograniczeniem jest długość życia ludzkiego, które nie pozwoli nam na poznanie całości wielkiego wszechświata.

Największym atutem gry jest połączenie darmowej rozgrywki z jej przeglądarkowym wydaniem i dzięki dopracowaniu licznych animacji i elementów graficznym mamy pełnowymiarowy świat 3D, podobno do tych jaki znamy z gier opartych o klienta.


falling-pods

Stellar Dawn pozwoli nam grać w przeróżnych trybach, co dodatkowo uatrakcyjnia całą zabawę w tym futurystycznym świecie. Co do samej walki to jest ona na tyle dynamiczna, że nie pozwoli wam, aż do jej zakończenia usiąść na przysłowiowych laurach, a wzbogacona o wątki fabularne staje się prawdziwą ucztą wielbicieli MMO.

Jednak jest i druga strona medalu, napisałem że Stellar Dawn jest dostępna za darmo, ale mimo wszystko płacący abonament gracze mogą dostać dostęp do wielu dodatkowych elementów rozgrywki. Nowe mapy, najlepsze przedmioty i cała seria badań nie są dostępne dla darmowych użytkowników.


Zdjęcia z gry


Gry podobne