Steel Legions to gra akcji MMO, gdzie duży nacisk kładzie się na szybkie walki PvP w alternatywnym świecie przeszłości, który został wykonany w typowo steampunkowy sposób. Szybkie akcje i strategiczne rozgrywki grupowe, a to wszystko za pośrednictwem przeglądarki i z grafiką 3D z innowacyjnymi ustawieniami, które zmienia Wasz pogląd na tego typu gry.

W alternatywnym świecie steampunk takie materiały jak stal, para i ropa stały się motorem napędowym nowoczesnej armii i bez nich akcje militarne są po prostu nie możliwe. Gracze wybierają na początku stronę, po której staną do walki i przyjmują kolejne misje, gdzie przede wszystkim muszą walczyć przeciwko innym graczom, z przeciwnej frakcji – a wszystko po to, aby zdobywać nowe poziomy. Jeśli jednak walka to nie wszystko co wymagamy od tego typu gier to możemy ruszyć na polowania, w których celem jest kradzież jak największej ilości surowców, aby je następnie przetopić/przerobić na ulepszenia do swoich pojazdów.


Opis gry Steel Legions

Na chwilę obecną gracze mają do wyboru takie frakcje jak Feniksjanie, Buntownicy Pandory, Złoci Osadnicy czy Wojownicy Tundranu. Zyskujemy zarówno wiele zalet jak i wad przy każdym wyborze, więc nie ma się co zastanawiać na tym, gdzie przystąpimy bo wyniki w grze w dużej mierze zależą od obranej strategii i wytrwałości.

steel legions 009

Skoro Steel Legions tak bardzo skupia się na walkach PvP to ważne jest, aby wybór odpowiedniego przeciwnika nie działał na zasadzie typowej losowości. I na szczęście twórcy gry o tym pomyśleli bo zbalansowano wybory przeciwników jak misje czy też kolejne wyzwania. Oczywiście to sprawia, że im więcej w grze osiągniemy tym trudniejsze stają się misje, ale za to i nagrody po ich ukończeniu są o wiele bardziej wartościowe. Dodatkowo samo sterowanie w grze nie powinno nikomu sprawić wielkich problemów – jedną ręką popijamy ulubioną kawę, a drugą (trzymając myszkę) sterujemy swoją machiną wojenną.


Pomimo, że gra Steel Legions oferowana jest poprzez przeglądarkę to przy pierwszym uruchomieniu koniecznie musimy pobrać klienta gry, ale waży on raptem 10MB, więc nawet nie zobaczycie jak pobieranie szybko zleci. Gra jest kompletnie za darmo i dostępna w języku polskim. Wsiadajcie w swoje parowe machiny wojenne i do dzieła.

Wymagania sprzętowe: Przeglądarka WWW


Gry podobne