Studio Aeria Games ogłosiło, że ich przeglądarkowa gra MMORPG Starlight Story oficjalnie została wydana w Północnej Ameryce. W grze gracze ruszają na ważną misję, której celem jest ocalenie umierającej planety. W swojej wędrówce eksplorują steampunk'owy świat fantasy, magiczne lasy itp. Tematem przewodnim całej gry jest wojna między światem magii, a technologii, a my jako uczestnicy tego konfliktu musimy znaleźć sposób, aby połączyć obie te siły w celu maksymalnego zwiększenia swojego potencjału.

ss 001


Wraz ze startem gry Starlight Story otrzymaliśmy nowy dungeon Demon Tower (Wieża Demonów). Mobki z owej wieży dropią specjalne kryształy, które można użyć w nowym systemie kryształów, aby dodać kolejną warstwę pozwalającą na większą personalizację. Posiadając ich dostateczną ilość możemy na stałe wzmocnić statystyki naszej postaci.

Gra zawiera wiele elementów typowych dla MMORPG, dostosowanych tak, aby wpasowały się idealnie w przeglądarce. Personalizacja postaci odgrywa tutaj dość znaczną rolę, a my sami możemy wpływać na wiele aspektów, które zmienią wygląd naszego bohatera. Ale w sumie dostajemy opcję, które nie tylko wpływają na wygląd, ale również na posiadane zdolności. Oczywiście, aby wzmocnić się podczas walki możemy zaopatrzyć się w swojego wiernego towarzysza (pet system). System Astro pozwoli nie tylko dostosowywać statystyki postaci, ale również naszego chowańca (pet'a).

ss 002


Starlight Story oferuje nam także sporo różnorodnej zawartości, zarówno tej idealnej pod walki PvE i PvP. Ale w wielu wypadkach będziemy musieli pracować zespołowo, aby pokonać przeszkody jakie napotkamy w licznych dungeonach, a i pamiętać trzeba, że w każdym na końcu czeka na nas nie łatwy Boss.

ss 003

W trakcie trwania zamkniętych testów beta wszystkie powyżej wymienione funkcje zostaną odpalone w licznych eventach, dzięki którym zdobędziemy niezwykłe nagrody, ale również czekają ciekawe niespodzianki tych graczy, którzy będą najlepsi zarówno w swojej klasie, jak i w obecnych rankingach.  Gry podobne