Czy pragnąłeś doświadczyć ekscytujących walk siedząc za sterami własnego myśliwca (statku kosmicznego), gdzie cała fabuła toczy się nie tylko przy Twoim udziale, ale swoje przygody dzielisz z tysiącami użytkowników z całego świata? W grze na przeglądarkę Starforce Delta czeka na Ciebie rozległy wszechświat pełen tajemnic, które czekają na odkrycie. To niebezpieczna podróż przez najciemniejsze zakamarki otaczającej nasz rzeczywistości, gdzie naszej odwagi musimy dowieść w licznych misjach, w których nigdy nie zabraknie dynamicznej akcji, niezliczonych walk z innymi pilotami, którzy tylko czekają na chwilę słabości.

W grze Starforce Delta znajdziemy zarówno typowe elementy dla strzelanek rozgrywających się w realiach kosmicznych jak i będzie tutaj mnóstwo cech RPG, a także fani gier społecznościowych poczują się tutaj jak w domu. Oprócz walk z innymi graczami to mamy możliwość rozmowy z nimi dzięki wbudowanemu czatowi, a także można im rzucić wyzwanie w licznych mini grach, gdzie przetestować można w łatwy sposób swoje umiejętności.


Wspomniane elementy typowe dla gier RPG pozwalają w Starforce Delta rozbudowywać i personalizować nasz pojazd kosmiczny według własnych preferencji. Można zamontować na pokładzie zarówno proste wyrzutnie pocisków po skuteczniejsze, ciężkie działa laserowe z których jak kaczki będziemy odstrzeliwać kolejnych przeciwników. To właśnie odpowiednia strategia i wyposażenie są kluczem do zwycięstwa. Ale uważajcie – pilnujcie zawsze swojego ogona.

Biorąc pod uwagę to, że to pierwsza browserowa gra od studia Pro 3 Games to Starforce Delta nie jest klasyczną grą MMO 3D, ale oferuje nam bardziej asychroniczną platformę multiplayer. Jednym słowem wszyscy dzielimy ze sobą ten sam świat gry, ale nie koniecznie musimy grać równocześnie z innymi. Mam nadzieje, że załapaliście. Grafika została wykonana w technlogii 3D, ale żeby zachować jakość i funkcjonalność gry przeglądarkowej potrzebujemy wtyczki Adobe Flash i Away3D.

 Gry podobne