Gra przeglądarkowa Star Stable jest to niesamowity świat wirtualny dla tych, których pasją są konie i gry. To nie tylko wspaniała gra dla dziewczyn, ale produkcja, którą może cieszyć się każdy z Was. Nazywana grą MMORPG, co oznacza nic innego jak dobrze nam znane “Massively Multiplayer Online Role Playing Game”, jest po prostu wirtualnym światem wypełnionym końmi, gdzie duża liczba graczy może się bawić jednocześnie. To oznacza, że setki jak nie tysiące graczy może się wspólnie bawić, rozmawiać za pomocą wbudowanego czatu i pomagać sobie wzajemnie podczas licznych wyzwań przed którymi stanie ten, kto przekroczy próg do tej fantastycznej krainy.

star stable 001


Grę Star Stable rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci i zaprojektowania naszego, własnego wirtualnego konia. Do wyboru oddano nam wiele różnych ustawień zarówno dla postaci jak i jej czteronożnego przyjaciela. Zarówno postać jak i koń będą już razem zawsze, będą partnerami i przemierzą wspólnie cały świat 3D gry. Spotkamy na swojej drodze innych użytkowników i wspólnie z nimi ruszymy ku przygodzie odkrywając interesujące zagadki skrywane w Jorvik.

Historia powstania Star Stable

Legenda mówi, że kiedyś Jorvik było martwe, wszędzie znajdowały się skały, było tu ciemno i zimno, aż pewnego dnia tajemnicza gwiazda spadła z nieba. Wtedy pojawiła się dziewczyna na koniu, skrywało ją lśniące i bardzo jasne światło. Majestatycznie jechała po powierzchni oceanu, a jaj obecność uspokoiła wzburzoną wodę. W prawej dłoni dziewczyna trzymała świecę. W pewnym momencie zatrzymała się pośrodku martwej wyspy i umieściła tam ową święcę. Światło szybko rozproszyło mrok, był to płomyk życia, a to co kiedyś było zimne i ponure rozkwitło pełnym blaskiem i ciepłem.

star stable 002


Jorvik od zawsze wiązała nierozłączna więź z końmi, które do tej pory żyją na wyspie. Niektórzy mówią, że konie są jej duszą. Legenda mówi, że w czasach ciemności o rozpaczy powróci owa dziewczyna na koniu, aby przynieść światło i nadzieję dla tych, którzy myślą, że wszystko już stracone.

Nie tylko wyścigi na koniach

Pomiędzy rozwiązywaniem licznych zagadek staniemy się w grze Star Stable częścią historii, ale i dostaniemy możliwość uczestniczenia w różnych rajdach i innego typu zmaganiach. Postaramy się osiągać najlepszy czas spośród wszystkich graczy. Będziemy trenować i starać się zostać jeszcze szybszymi niż kiedykolwiek. Czekają nas również tutaj codzienne zadania, a także każdego dnia zostaniemy przydzieleni do innej grupy, gdzie naszym zadaniem będzie zdobycie reputacji na danym terenie co w przyszłości da nam dostęp do specjalnych ubrań i sprzętu dla naszej postaci, ale również i dla konia.

Gra Star Stable jest także niezwykle przyjazna dla naszych dzieci, zarówno czat jak i wiadomości przesyłane między graczami są w pełni moderowane i możecie być pewni, że Waszej pociechy nie spotka tutaj żadne niemiła sytuacja. Pociecha na pewno nauczy się tutaj współpracy, pozna przyjaciół, a jeśli kocha konie to świat będzie idealny na każdym kroku, dlatego dbając o bezpieczeństwo dziecka zaproponuj mu właśnie tą grę o koniach, tak aby nie grało w bezmyślne mordobicia.


star stable 003

W grze Star Stable bardzo podoba mi się fakt, że jest ciągle aktualizowana, bez przemocy, idealna zarówno dla dziewczyn, dzieci jak i osób nawet w starszym wieku. Nie znajdziecie tutaj chorej rywalizacji, ale w pełni przyjazną zabawę, przygodę, a może nawet pasję.


Gry podobne