F84 Games i POW Entertainment oddali mobilnym graczom nową grę, w której wcielimy się w superbohatera, aby ratować świat opanowany przez złe moce. Brzmi banalnie, ale wykonanie już wcale nie jest takie „zwyczajne” jakiego moglibyśmy się spodziewać.

Zabawę w Stan Lee’s Hero Command rozpoczynamy od wyboru jednego z trzech bohaterów, z których każdy opowie nam swoją własną historię i każdy z nich dysponuje indywidualnymi statystykami i specjalnościami. Gdy już dokonamy wyboru to możemy wyruszać na swoją pierwszą misję, w której od razu zostajemy rzuceni do walki przeciwko różnego rodzaju złoczyńcom i ich poplecznikom. Na każdym poziomie używamy do sterowania postacią wirtualnego joysticka, a poprzez tapnięcia wyzwalamy ataki i skille.


Stan Lee's Hero Command

Dookoła nas będzie pełni zniszczalnych przedmiotów jak i magicznych kul, które wyleczą nasze rany, a z zabitych potworów będziemy zbierali walutę gry potrzebną do kolejnych udoskonaleń. Jeśli zginiemy to możemy liczyć na drugą szansę, ale zanim ożyjemy musimy obejrzeć materiał wideo, głównie chodzi tutaj o reklamy.

Pomiędzy misjami możemy wydawać zdobytą walutę na ulepszenia statystyk naszego bohatera jak i wykonywać dodatkowe treningi w celu odblokowania dodatkowych umiejętności. One zaś przydadzą nam się podczas walki, ale po każdym użyciu musimy nieco poczekać, aby z danego skilla móc skorzystać ponownie. W międzyczasie ulepszenia zajmą nam również sporo czasu, ale dzięki walucie premium ów czas wyczekiwania możemy skrócić do maksimum, bądź daną czynność ukończyć od razu.


Stan Lee's Hero Command 1

Całą przyjemność z gry w Stan Lee’s Hero Command zabiera nam system energii, której potrzebujemy aby aktywować kolejne misje. Energia odnawia się z czasem i możemy ją zdobywać szybciej, za darmo dzięki oglądaniu materiałów wideo (reklam). Gracze dzięki walucie premium mogą także kupić dodatkowych bohaterów jak i natychmiast odblokować im dowolną umiejętność.

Stan Lee's Hero Command 2


Walutę premium możemy również zdobywać za darmo poprzez zdobywanie osiągnięć jak i z codziennych wyzwań.

Gra Stan Lee’s Hero Command jest dostępna za darmo do pobrania na iTunes jak i na Google Play, tak więc właściciele urządzeń z iOS i Androidem mogą się bawić spokojnie już dziś. Obecnie dostępnych jest jedynie trzech bohaterów, ale niedługo twórcy dodadzą kolejnych trzech przez co gra na pewno nabierze rumieńców.


Gry podobne