Splash Fighters jest grą 3D akacji, MMO, gdzie gracze mogą walczyć ze sobą na pięści, kije, pistolety, bazooki, piły łańcuchowe, miecze i inna broń. Dzięki kreskówkowej grafice, siedmiu trybom gry, 25 klasom może być wspaniałą rozrywką na długie wieczory!

Splash Fighters jest prostym, “beat-em-up” grą akcji, której udało się wcisnąć wiele treści w małej obudowie. Rozgrywka polega na walkach w arenie, gdzie walczyć może aż do ośmiu graczy rywalizujących ze sobą albo działających jako część zespołu. Splash Fighters oferuje o wiele więcej klas, broni i opcje gry, niż większość gier MMO. W grze grafika jest topora i troszkę źle zaprojektowana. Mimo tych wad, Splash Fighters jest jednym z niewielu gier w swoim gatunku i warto zapoznać się z tym tytułem.


W grze między innymi będziemy mieli do wybory takie klasy jak fighter, soldier, spy, juggernaut, knight, telepather, space agent, sumo wrestler, android, ninja,imp, werebeast i wiele wiele innych. Każdy z nich ma męskie i żeńskie odpowiedniki i obejmuje szerokie spektrum dostosowania wyglądu. Istnieją dosłownie dziesiątki twarzy, nosów, jamy ustnych, głów i odzieży do wyboru.  Nawet po utworzeniu postaci, gracze mogą zmienić swoje modele postaci. Widziałem faceta, który wyglądał jak różowy króliczek w jednej grze! Aby uzyskać więcej informacji na temat klas spojrzeć na ich przegląd w grze, ale nie myśl zbyt długo nad początkowym wyborem klasy, gracze mogą przełączać się między klasami w trakcie gry.


Gry podobne