Żyj w przestrzeni kosmicznej. Rozbuduj własną kolonię i zbuduj swój statek. Głęboka przestrzeń jest wypełniona tymi, którzy chcą cię zniewolić, więc bądź przygotowany na spektakularne kosmiczne bitwy.

Space Trek: The New Empire to interesująca gra przeglądarkowa, nie wymaga pobierania klienta. Świat gry przeniesie Cię w przyszłość do kosmosu, gdzie trzeba budować kolonie. Oprócz tworzenia własnych kolonii, gracz ma inne zadanie, zbudowanie własnego statku.


Poprawiać jego specyfikacje w trakcie gry i udoskonalać umiejętności podczas walki. Użyj go, aby odeprzeć atakujących, a także do kolonizacji nowych obszarów w przestrzeni kosmicznej.

Dzięki ogromnemu światu gry, Space Trek: The New Empire nigdy nie jest nudne. Nie zawsze jest świat do odkrycia i podboju. Ale stale rośnie baza graczy, gra przewiduje wiele trudnych działań PvP!

Gracze mają mnóstwo okazji do interakcji z innymi graczami poprzez handel. Energia, ruda, deuter i wiele innych są niezbędne do utrzymania kolonii. Więc handel staje się niezbędnym elementem istnieniu kolonii.


Jeśli szukasz gry, która koncentruje się na działalności w kosmosie, SpaceTrek: New Empire jest dla Ciebie. Gra posiada dobre połączenie strategii i MMO, a te elementy gry wystarczą aby dostarczyć niezliczonych godzin zabawy dla graczy na całym świecie.


Gry podobne