SoulMaster to nie tylko zwykłe MMO, ale również masa strategicznej zabawy, gdzie RPG odgrywa znaczącą rolę. Wszystko zaczynamy od wyboru jednej z trzech frakcji, po której stronie opowiemy się i będziemy walczyć w jej imieniu. Możemy wybierać spośród Harmony Tribe, albo Holy Empire czy też Valiant Empire. Niezależnie jakiego dokonamy wyboru czekają na nas specjalne umiejętności, dedykowane dla wybranej frakcji jednostki wraz z unikalnym wyposażeniem.

Przygodę w Soul Master najlepiej zaczynać w głównym mieście, gdyż to właśnie tutaj możemy kupować dodatkowe przedmioty, broń czy zbroje i inne elementy ekwipunku. Z głównego miasta również ruszymy na większość misji, dostaniemy tutaj różnego rodzaju zadania jak i będzie to nasz główny punkt wypadowy do walk PvP (duele) jak i PvE w otwartym świecie.


58b3f1a44f38e52e70701e735ad998b0

Nasze wyprawy możemy dostosować pod poziom naszego wyszkolenia, walki różnią się poziomem trudności i im trudniejsza rywalizacja tym większa szansa na dodatkowy exp czy o wiele lepsze przedmioty, a nawet może wpadnie nam coś z segmentu premium. Jednak najbardziej przydadzą się nam Ziarna Dusz, które można zdobywać na wiele sposobów, głównie dzięki kopalniom czy walkom PvP, a nawet wypadają z różnych zadań – o ile wykonamy je od początku do końca.

Ziarna Dusz są o tyle ważne, że bez nich w Soul Master nic nie zbudujemy czy nie przyzwiemy żadnej jednostki. Jeśli chodzi o walki PvP to można wyzwać na nią jakiegoś gracza, albo działać drużynowo i pokonać przeciwny zespół. Ważne jest tutaj, aby obronić swoją bazę przed najazdem nieprzyjaciela.


Zdjęcia z gry


Gry podobne