Zostań zwariowanym piłkarzem w grze Soccer Star, dołącz do zabawnej rozgrywki zupełnie za darmo przez przeglądarkę. Jeśli interesuje Cię piłka nożna i uwielbiasz komiksowe klimaty to ta produkcja jest dla Ciebie idealnym wyborem. W tej sportowej grze najpierw wybieramy swoją postać spośród kilku dostępnych awatarów, możemy zostać napastnikiem w drużynie, obrońcą, skrzydłowym czy nawet bramkarzem. Następnie wystarczy wybrać swoje imię, płeć i to jak będzie wyglądała Nasza twarz – dopasować można kolor włosów, fryzurę, odcień skóry, kształt oczy i ich kolor, kształt brwi, nosa, ust, uszu i ogólny wygląd sylwetki, tak więc równie dobrzemożemy być wysportowanym, wysokim blondynem jak i chudzielcem z rudymi włosami – wybór należy jedynie do Nas. Ale to nie wszystko, można przecież w profilu wprowadzić dodatkowe informacje jak datę urodzenia, narodowość jak i przypisać zawodnika do odpowiedniej pozycji na boisku.

Nasz klub sportowy


Poprzez ciągły trening w komiksowej grze Soccer Star Nasz zawodnik ma możliwość uczyć się nowych umiejętności i zwiększać swoją tężyznę fizyczną. Ale mimo wszystko zaskakuje jedna rzecz, niby to gra o piłce nożnej, ale niewiele ma z nią wspólnego, bardziej powiedziałbym, ze skupia się na elementach RPG i tyle, bo gdzie tutaj możliwość rozgrywania meczy? Bardziej bym ją określił jako grę społecznościową, zarówno z elementami typowej przebieranki jak i innymi casualowymi odpowiednikami. Możemy przecież wybierać ubrania, relaksować się w klubach, albo iść równie dobrze do pracy. Jednym słowem możemy wykonywać czynności, które prawdziwe gwiazdy piłki nożnej wykonują na co dzień.

W życiu sportowca bardzo ważne jest odżywianie, zdrowe jedzenie wpłynie na Nasze osiągnięcia, więc wybierajcie wszystko dobrze w sklepie gry, aby nie przytyć, ani nie zatruć zbytnio organizmu, gdyż później staniemy się bezużyteczni dla całej drużyny. Utrzymanie zbalansowanej diety to ważny proces jeśli chcecie uczestniczyć przy najważniejszych momentach kariery swojej drużyny.

odżywki w soccer star


I rzeczywiście nie ma tutaj meczy, a szkoda, ale jedno jest pewne – Soccer Star to miejsce, gdzie mamy zdobywać sławę, ciężko trenować i zarabiać kasę, aby później móc ją inwestować w nowe ubrania, wyposażenie i najlepsze odżywki. Haczyk jest jedynie w systemie energii, podobnie jak w Shakes & Fidget ogranicza nam ona praktycznie wszelkie działania, choć odnawia się ona raz na dzień to możemy jej nieco dorobić w specjalnym gabinecie, ale to kosztuje i to realne pieniądze. Podobieństw do wspomnianej gry jest o wiele więcej, powiedziałbym, że mnóstwo bo mamy to samo uniwersum oparte na komiksie, humorystyczny gameplay i tak samo zabawnie wyglądające postacie, ale spójrzcie też na inne zakładki – nie przypomina Wam to czegoś?

Wcześniej wspomniałem, że to typowa gra społecznościowa i tak właściwie jest. Mamy tutaj możliwość zakładania klubów sportowych, albo dołączenia do jednego z już istniejących. Takie zrzeszenia graczy pozwalają na codzienne bonusy od zebranego kapitału jak i na dzielenie się doświadczeniami i efektami wspólnych treningów.

Idziemy na trening piłkarski piłkarz także musi zarabiać


Oczywiście omawiana gra jest kompletnie za darmo z pewnymi opcjami mikropłatności, bez których zabawa jest w dużym stopniu ograniczona, więc czy naprawdę to darmowa gra?


Gry podobne