Smeet 3D Chat pochodzi z Berlina, jest to gra przeglądarkowa MMO, a dokładnie coś w stylu wirtualnej społeczności, gdzie razem ze znajomymi możemy wspólnie spędzać wolny czas. Dostaniemy tutaj różne możliwości, od ubierania postaci, dekorowania domu po oglądanie ulubionych klipów i granie w ciekawe mini gry. Nie będzie problemów z pobieraniem klienta gry, gdyż jest to produkcja via www i w dodatku z trójwymiarową grafiką. No ale spytacie co można tutaj tak naprawdę robić? Otóż możliwości jest bardzo wiele. Zacznijmy od personalizacji naszej postaci, możemy ją do końca zmieniać, jej każdy aspekt, tak aby np. świeciła jak prawdziwa gwiazda show biznesu. Tu nie kończy się materiał na makijaż czy pomysły na nową fryzurę. W Smeet 3D Chat moda jest na porządku dziennym i wciąż dostosowuje się do nowych trendów. Więc albo zostaniemy gwiazdą rock and rolla z USA albo słodką dziewczynką z sąsiedztwa, w końcu wybór jest przecież nasz.

Dla tych, którzy bardziej lubią zajmować się domem niż swoim wyglądem, ciekawym zajęciem możemy być dekoracja domu, a także jego umeblowanie etc. W grze możemy praktycznie wszystko, od wyrzucania mebli po postawieniu nowych i to dokładnie tam gdzie chcemy, a nie w ustalone miejsca przez jakiś skrypt. Więc możemy stworzyć luksusowy dom, który będzie do naszej dyspozycji, albo skromny ale schludny, gdzie będziemy czuli się idealnie. Zbieraj punkty fame points, dzięki którym zdobędziesz nowe poziomy i powiększyszj swój dom 3D z pomocą znajomych bądź samodzielnie. Masz także możliwość zaopiekowania się swoim własnym zwierzątkiem i szkolenia go. Dbasz o farmę lub swój własny ogród 3D. Za każde zadanie otrzymujesz fame points.


A może ktoś z Was ma problemy z nawiązywaniem kontaktu w płcią przeciwną w realnym życiu? Jeśli tak to wejdź do świata Smeet, gdzie wbudowany czat pozwoli ci porozmawiać praktycznie z każdym, a i taka forma oszczędzi wstydu przed rumieniem się naprzeciw ukochanej osoby. Oczywiście możemy rozmawiać, flirtować z ludźmi, a co najciekawsze zagrać z nimi w ciekawe mini gry.  Ale równie dobrze możemy wybrać się z kimś do centrum handlowego czy posłuchać muzyki, albo iść na tańce funky.

Powiem Wam, że jak dla mnie za słodko, za kolorowo i troszkę czułem się jak gej grając w ową produkcję. Bez obrazy dla nikogo, ale nie wciągają mnie takie gry, co nie oznacza, że produkcja jest słaba, bo broń boże nic takiego nie napisałem. Gra jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla przedziału wiekowego od 6 do 17 lat, a wyżej to nie polecam bo to już pod pedofilie podejdzie. Mamy wersję Polską i sami możecie się przekonać jak młodzi ludzi są tutaj.Gry podobne