Sky Warriors jest zupełnie darmową grą MMO, czymś na wzór symulatora lotnictwa, ale fani takich gier jak War Thunder czy World of Warplanes powinni wiedzieć z jakim typem gry mamy dziś do czynienia. Jak zapowiada sam wydawca nie będzie tutaj kont premium czy innych dodatków, które mogłyby sprawić, że produkcja mogłaby zostać odebrana jako pay-to-win. W grze Sky Warriors możemy robić wszystko czego tylko chciałby prawdziwy fan lotnictwa. Można tutaj uczestniczyć w walkach powietrznych, eskortach, bombardowaniach czy napadach na bazy przeciwnika w misjach razem z innymi graczami.


Gra nie wymaga od nas pobierania ogromnych klientów i instalacji ich na naszych komputerach. Jest to typowa, no może nietypowa – gra browserowa. Wystarczy, że otworzycie przeglądarkę i możecie zaczynać swoje pierwsze loty w otoczeniu imponującej jak na warunki grafiki. Powiem Wam, że owa gra jako jedyna – według mnie – przekracza granice wytyczone przez współczesne gry przeglądarkowe.

Recenzja gry Sky Warriors

Obecnie gra oczekuje na rozpoczęcie fazy zamkniętych testów beta, które rozpoczną się jeszcze tej wiosny. Kiedy tylko ruszy premiera możecie oczekiwać w tym miejscu pełnej recenzji.


Gry podobne