Skate Up to automatyczny biegacz, z tym, że tu nie biegniemy, a jedziemy na łyżwach. W grze rzucasz swoim partnerem tańczącym na lodzie, aby pokonać szereg przeszkód. Może to być trudne, zwłaszcza jeśli nie masz pewności, co powinieneś robić.

Dlatego napisaliśmy ten poradnik do gry Skate Up. Składa się ze wskazówek, porad i sztuczek, których nauczyliśmy się podczas grania w Skate Up. Dzięki tym strategiom będziesz z łatwością rzucać, łapać i zbierać klejnoty w mgnieniu oka.


Niezależnie od tego, czy dopiero zakładasz łyżwy po raz pierwszy, czy od jakiegoś czasu ślizgasz się po lodzie, znajdziesz tu coś, co ci pomoże. Przejdźmy więc do rzeczy – oto najlepsze wskazówki, porady i kody do gry Skate Up.

Trzymaj się zielonego kółka

Kiedy rzucasz swojego partnera to upewnij się, że otaczający cię okrąg jest zielony. Jeśli koło jest czerwone, gdy partner wyląduje, upuścisz go, a to spowoduje spowolnienie. To przeciwieństwo tego, do czego dążysz, więc weź wyczuj odpowiedni czas i trzymaj się zielonego.


Nie zawsze musisz rzucać

Czasami dobrze jest przedzierać się przez przeszkody bez rzucania partnerem. Zobacz czy i kiedy gra stanowi dla ciebie wyzwanie i zdecyduj, czy rzucanie jest najlepszą opcją. Na przykład niskie przeszkody można w większości omijać.

Ulepszaj gdy tylko możesz

Masz możliwość ulepszenia swojego rzutu i zbioru klejnotów na początku każdego poziomu. Powinieneś wydawać swoje klejnoty tylko wtedy, gdy masz ich wystarczająco dużo. Jeśli masz problemy, obejrzyj reklamę, aby zwiększyć swój rzut, a powinieneś zauważyć, że sprawy będą łatwiejsze.

Zepchnij przeciwników

Na poziomach z przeciwnikami musisz zepchnąć ich z drogi. Przesuń palcem w ich kierunku, gdy są wystarczająco blisko, aby ich przewrócić. Po prostu spychaj ich, aż wszyscy spadną z drogi.


Sprawdź co jest nad tobą

Miej oko na przedmioty nad tobą. Czasami nie ma przeszkód, ale nadal możesz rzucać swoim partnerem, aby zebrać klejnoty, klucze i wzmocnienia. Musisz rzucić, zanim dojdziesz do tych przedmiotów, więc upewnij się, że zawsze masz jedno oko skupione na tym co nad głową, aby przekonasz się, że jest tam zawsze coś wartego zebrania.


Gry podobne