Masz ochotę zagrać w pokera? Cóż w grze przeglądarkowej Sin City Holdem wykorzystano już chyba wszystkie funkcje znane z innych podobnych jej gier, ale tutaj samo wykonanie nie jest już tak dobre i pozostawia wiele do życzenia. Jeśli znasz Texas Hold’em Poker to będziesz wiedział o co chodzi w Sin City. Jednak Texas Hold’em Poker oferuje o wiele więcej dla nowych graczy i jeśli pamiętacie to tam krupier rozdaje na początku po dwie karty, a dopiero później kolejne 5 po obstawieniu zakładów. Gra prosta i przyjemna. Niestety Sin City Holdem w niewielkim stopniu może utrzymać gracza na dłużej niż kilka minut każdego dnia i po prostu nie jest warta swojej ceny, a po prostu przereklamowana. Interfejs jest funkcjonalny, ale opcje są nieliczne. Zawężona jest tabela z wynikami, a twórcy nie radzą sobie z ochroną graczy i niekiedy ludzie wydziwiają tutaj istne cyrki.

Dla każdego kto grał w Zynga Poker wie jak powinny wyglądać rzeczywiste możliwości takiej gry, a tutaj są one niekompletne. Jednak jeśli już znasz mechanikę gry w pokera to możesz próbować w Sin City Holdem swoich sił, gdyż tutaj nie ma żadnego wsparcia dla nowicjuszy, nie ma samouczków i żadnej pomocy, ot tak rzucani jesteśmy na głęboką wodę. Próbowałem się doszukać w tej grze czegoś wyjątkowego  i wiecie co? Skończyłem znowu na rozgrywce w Zynga Poker. Tutaj w Sin City przeciętność i tradycjonalizm jest na każdym kroku co sprawia, że wszystko jest nudne, a nawet oprawa graficzna sprawiła, że chciało mi się spać jak patrzyłem na ten statyczny obraz.


Systemy gry w sumie są dość atrakcyjne jak na taką tematykę i łatwość w nawigacji sprawia, że i tutaj są jakieś plusy. Łatwo można przełączać się z pokoju do pokoju, ale jak już mówiłem wygląd nie ekscytuje. Dodatkowo dostajemy irytujące dźwięki i beznadziejny głos krupiera, który nam zaczyna opowiadać co dzieje się podczas rozdania.

Sin City Holdem jest właściwie czymś w stylu nierozgarniętego brata Texas Holdem. Dzienna dawka kasy może zostać zjedzona bardzo szybko, a funkcje społecznościowe nie robią praktycznie nic, aby zachęcić gracza do dalszej interakcji. Jeśli szukasz wciągającej gry symulującej pokera to zrób sobie przysługę i zagraj w Zynga Poker.

 Gry podobne