Las Sherwood, a w nim Robin Hood i jego dzielni kompani – to wszystko znajdziecie w grze Sherwood Dungeon, która oferuje nam przepiękny świat fantasy grywalny już poprzez przeglądarki internetowe.

Jest to chyba jedna z najlepszych alternatyw dla fanów RuneScape i jeśli jesteście ciekawi co to za gra to nie musicie nawet zakładać konta, szybko można wejść w tryb demo i przetestować całą rozgrywkę, a dopiero wtedy zdecydować czy chcemy grać dalej, czy odpuszczamy i wracamy do starego, ale poczciwego RS.


Sherwood Dungeon 001

Na pierwszy rzut oka gra wygląda jak prosty MMORPG fantasy, ale dla tych osób, które wnikną w rozgrywkę głębiej stanie się ona niebywałym źródłem nowych przygód z praktycznie niekończącą się treścią i zawartością. Akcja w grze głównie opiera się na walkach, w których sami decydujemy o każdym kolejnym kroku i nic nie dzieje się poza naszą kontrolą.

W Sherwood Dungeon znajdziemy wiele tajemniczych i jeszcze niezbadanych dungeonów na każdym poziomie, pełnych skarbów i innych graczy, którzy chcą położyć swoje łapska na tych błyskotkach. Większość czasu spędzimy właśnie w nich poszukując epickich przedmiotów, które może następnie używać nasz heroes, albo którymi możemy pohandlować z innymi użytkownikami. Broń można także udoskonalać o ile znajdziemy odpowiednie runy.


Sherwood Dungeon 002

Sherwood Dungeon jest jedną z wielu alternatyw dla RuneScape, ale moim zdaniem najlepszą ze wszystkich. Prosta rozgrywka, ogromna zawartość gry nie pozwalająca się nudzić i te wspaniałe doświadczenia podczas walki sprawią, że nie oderwiecie się od niej przez dłuższy czas.


Gry podobne